Суха суміш на основі гідравлічних цементов, наповнювачів і хімічно активних добавок, призначена для ліквідації водяних течії в бетоні.

Область застосування

Використовується для локалізації течії в умовах постійного водопрітока. Водяна пробка встановлюється швидко, у неї висока зчеплення з поверхнею. Розширюючи, водяна пробка блокує приплив води через кілька хвилин після нанесення на поверхню. Застосовується при тиску води не більше 4 атм. Склад призначений для оперативної ліквідації течії внутрішніх і зовнішніх стін, фундаментів, дренажних систем, тунелів, резервуарів для стічних вод і т.д.

Інструкція по застосуванню

Підготовка тріщин

Поверхня тріщини не повинна містити забруднень (жирових плям, пилу і т. д.).

Расчістіть площа поверхні до здорового бетону. Якщо тріщина малого обсягу, розширити її по ширині і глибині (не менше 20 мм), так. Перед нанесенням розчину здійснюється змочування поверхні водою. Приготування матеріалу

Використовуючи рукавиці, розмішати невелику кількість у малої ємності, в пропорції 220 грам води на кілограм сухої суміші. Оптимальна температура води +70 ° C.

Тривалість змішування не повинна перевищувати 2 хвилини. Не змішувати більше, ніж можна використовувати за 3 хвилини (не більше 500 г).

Не використовувати схватівшійся матеріал повторно.

Обробка тріщин

Застосовувати відразу після змішування. Надати матеріалу форму циліндра, вдаючись його в тріщину або каверну сильним натисканням долонею в рукавичках, дерев'яним клином або іншим плоским предметом. Утримувати на місці не менше 1 хвилини. Якщо вода тече сильно, утримувати пробку протягом 6 хвилин з використанням водопоглощающіх матеріалів. Цей матеріал прибрати ножем або іншим гострим предметом.

Після того, як текти зупинена, решта отвір до поверхні обробити грунтовкой з ЛАХТИ проникаючої та виправити щільним розчином ЛАХТИ шовной .

Довгі, текучий, вертикальні тріщини заделивают зверху вниз, послідовно наносячи малі кількості водяний пробки.

Технічні характеристики ВОДЯНОЙ ПРОБКІ "ЛАХТА "

Характеристики матеріалу

Значення
Межа міцності при стисненні За 1 годину твердіння на повітрі 8-12 МПа
Лінійне розширення 0,5%
Час схоплювання 3 хвилини
Нанесення матеріалу при температурі не нижче +5 ° С
Витрата 1,5-2 кг / дм ³

Знайти "Лахті водяна пробка" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Канавки

Канавки

Плитка Клінкер

Плитка Клінкер

Лахті ремонтний складу базовий

Лахті ремонтний складу базовий

ГІДРОРЕМ-ГРУНТОВКА

Опори освітлення

Опори освітлення

КСАЙПЕКС концентрат

КСАЙПЕКС концентрат

Кенсінгтонскій замок

Кенсінгтонскій замок

Подкровельние плівки

Захисні ролети

Захисні ролети


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"