Курятіна - м'ясо курей. М'ясо курей містить 7,5 - 13,1% жирів, 20,3 - 22,4% білків. З курей готують різноманітні перші і другі страви, холодні та гарячі закуски; куряче м'ясо використовують також для приготування різних салатів.

Вік курей визначається за кольором шкіри і виду ніжок. У молодої птиці шкіра, як правило, біла, ніжна, на ній чітко (особливо під крильцями) розрізняються прожилки, ніжки покриті дрібними лусочки. У старої курки шкіра груба, жовтуватого відтінку. Ніжки старої курки тверді та покриті грубою великою лускою з ізвестковимі наростами. Вік птахів можна визначити за величиною шпор: у молодих птахів (до 6 місяців) замість шпор м'які невеликі горбки, для дорослих - великі окостеневшіе шпори, досягає 2 см і більше. Вік курей та птахів можна визначити також за кінчик грудної кістки: у старої птиці він окостенел і майже не згинається, у молодого - еластічен і гібок.

Для приготування бульйону краще брати тушку дорослою, але не дуже старої птиці середньої упітанності, т.к. з курчат і з старих курей відвари виходять недостатньо прозорими і мало духмяними. Якщо на тушке є надлишки жиру, їх треба зрізати, і перетопів використовувати в паштети, для підсмажування м'яса птиці і т.п. Жир зрізують переважно з нижньої частини брюшка.

Для смаження придатні нестарие кури і півні середньої та вище середньої упітанності. М'ясо старої птиці найкраще використовувати для приготування рубленая виробів: котлет, тефтелей, биточки та ін З курячих кісток, після того як з них срезано м'ясо, можна зварити невелика кількість міцного бульйону.

Для холодних закусок ( курка заливна, під майонезом та ін), а також для долучення до салатів вживають тушки будь упітанності віку.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

АГРО, ЧП

Україна, Львівська область
Львів, Тургенева

Пакет Стандарт

ГАЙДАМАК

Україна, Луганська область
Луганськ, вулиця Руднева, 2а

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Курятина" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Слабоалкогольні напої

Слабоалкогольні напої

Тістечко

Тістечко

Пластівці вівсяні

Пластівці вівсяні

Згущене молоко

Згущене молоко

Кетчуп

Кетчуп

Зерно

Зерно

Маслини

Маслини

Пиво

Пиво

Піца

Піца


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"