Ксайпекс модіфайт

Застосовується в якості однослойного покриття бетонних і залізобетонних конструкцій, що не потребують значного підвищення водонепроникність, а також у якості другого шару по Ксайпексу концентрату для посилення дії останнього для значного підвищення водонепроникність які будуються і раніше побудованих бетонних і залізобетонних конструкцій.
КСАЙПЕКС модіфайт створює в бетоні крісталлізаціонний бар'єр, що перешкоджають проникненню води. Робота "Ксайпекс " заснована на принципі дифузії насичених розчинів. При цьому в порах і капілярах вологого бетону відбувається утворення і зростання ієрархічних кристалів, які пронизують і ущільнюють структуру бетону.
При контакті з вологою ієрархічні кристали постійно зростають всередині капілярів назустріч воді, забезпечуючи ефективне дію матеріалів "Ксайпекс " на весь період служби бетонної конструкції.
Найбільша ефективність застосування КСАЙПЕКС модіфайт досягається при температурі експлуатації конструкцій в діапазоні від -32 про свою С до +135 про свою С. Ефективність застосування КСАЙПЕКС модіфайта зберігається при постійному впливу навколишнього середовища з рН = 3-11, або при періодичному впливі середовища з рН = 2-12.
Вологість і ультрафіолетове випромінювання не мають впливу на експлуатаційні характеристики бетону, обробленого Ксайпекс концентратом і КСАЙПЕКС модіфайтом. Обробка КСАЙПЕКС модіфайт захищає поверхню бетону від хімічної агресії різних середовищ, включаючи хлориди, а також запобігає корозії арматурної сталі.
КСАЙПЕКС модіфайт не токсичний і може застосовуватися для ємностей питної води і в будівлях та спорудах харчової промисловості.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

ІЗОЛЯЦІЯ, ВАТ

Україна, Донецька область
Донецьк, Світлого шляху вул. , 3

Пакет Стандарт

ВОЛГА-КАМА СТРОЙСЕРВІС

Росія, Татарстан
Казань, Сибірський тракт 34

Пакет Стандарт

СИРИН, СП

Україна, Донецька область
Донецьк, Артема вул. 88/215а

Пакет Стандарт

СКУЗ, ПП

Україна, Київська область
Київ, пр. Рад. України

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Ксайпекс модіфайт" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Thomsit До 188Е

Thomsit До 188Е

Плитка коттофорте

Плитка коттофорте

Мінеральні стелі

Мінеральні стелі

Натуральна керамічна черепиця

Натуральна керамічна черепиця

Плити дорожні

Плити дорожні

Ламінат

Ламінат

Топпінг

Топпінг

Шпалери

Шпалери

Євроруберойд

Євроруберойд


© 2006-2021 ЧП "Современные Технологические Системы"