Компресор

Компресор (від лат. compressio - стиск) - машина для підвищення тиску і переміщення газу.

Компресорна установка - сукупність компресора, приводу і допоміжного обладнання (газоохладітеля, осушувача стисненого повітря і т . д.). Компресори, різні по тиску, продуктивності, сжімаемой середовищі, умов навколишнього середовища, мають велику різноманітність конструкцій і типів. Компресори кваліфікуються по ряду характерних ознак. За принципом дії компресори підрозділяються на об'ємні, лопастние і термокомпрессори. Під принципом дії розуміють основну особливість процесу підвищення тиску, що залежить від конструкції компресора.

Об'ємний компресор - це машина, в якій процес стиснення відбувається в робочих камерах, що змінюють свій об'єм періодично, поперемінно сполучених з входом і виходом компресора. Об'ємні машини по геометричній формі робочих органів та способу зміни обсягу робочих камер можна розділити на поршневі, мембранні і роторні (гвинтові, ротаційній-пластинчасті, рідинно-кільцеві, з катящімся ротором, газодувкі Рут, спіральні) компресори. Поршневі компресори (при високих тисках стиснення застосовуються також плунжерних) можуть бути односторонньої або двосторонньої дії, крейцкопфні і бескрейцкопфние, змащує і без застосування змазки (сухого тертя).

До об'ємним машинам з обертовими стискаючих елементом (роторним машинам ) відносяться: Гвинтові компресори, ротаційній-пластинчасті, рідинно-кільцеві та інші конструкції компресорних машин.

Лопастной компресор - машина динамічного дії, в якій стиснення газу відбувається в результаті взаємодії потоку з обертається і нерухомої гратами лопастей . Характерною особливістю лопастних машин є відсутність пульсації розвивається ними тиску. До лопастним компресорів відносяться радіальні (відцентрові), радіально-осьові (діагональні), осьові, вихрові.

За призначенням компресори класифікуються по галузі виробництва, для яких вони призначені (хімічні, енергетичні, загального призначення і т. д.), за родом сжімаемого газу (повітряний, кисневий, хлорний, азотні, гелієвих і т. д.).

По кінцевому тиску розрізняють: вакуум-компресори - машини, які отсасивают газ із простору з тиском нижче атмосферного або вище; компресори низького тиску, призначені для нагнітання газу при тиску від 0,15 до 1,2 МПа, середнього - від 1,2 до 10 МПа, і високого - від 10 до 100 МПа і надвисокої тиску , призначені для стиснення газу вище 100 МПа.

Компресори називаються дожімающімі, якщо тиск всасиваемого газу істотно перевищує атмосферний. Продуктивність компресорів звичайно виражають в одиницях об'єму газу, приведеного до нормальних умов. При цьому розрізняють продуктивність по входу і по виходу. Ці величини практично рівні при маленької різниці тиску між входом і виходом. При великій різниці у, скажімо, поршневих компресорів, вихідна продуктивність може при тих самих обертах падати більш ніж у два рази у порівнянні з вхідний продуктивністю, вимірювань при нульовому перепаді тиску між входом і виходом.

За способом відводу теплоти - з водяним і повітряним охолодженням.

За типом пріводного двигуна - з приводом від електродвигуна, двигуна внутрішнього згоряння, парової або газової турбіни.

Організації, що надають даний товар або послугу

Пакет Стандарт+

МЕРКЮРІ ПРІНТ, ТОВ

Україна, Сумська область
Суми, Харківська вул. 23 / 1, офіс 120

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

APEX, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, вул. Березняковська, 36- а

Пакет Стандарт

COMPUTERLAND-KІEV, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Дмитрівська вул. , 2

Пакет Стандарт

CІЛЬГОСПАГРЕГАТ, КАХОВСЬКИЙ РМЗ, ВАТ

Україна, Херсонська область
Каховка, Мелітопольська вул. 85

Пакет Стандарт

SU GROUP ШВЕДСЬКО-УКРАЇНСЬКА ГРУПА, ЗАТ

Україна, Київська область
Київ, Вірменська вул. 5а

Пакет Стандарт

ІДЕЯ ПЛЮС, ПП

Україна, Київська область
Київ, Магнітогорська вул. 1

Пакет Стандарт

ІНЖБУДКОМПЛЕКТ, ПП

Україна, Рівненська область
Рівне, Студентська вул. 14

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Компресор" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Сантехніка

Сантехніка

Верстати свердлильні та розточувальні

Верстати свердлильні та розточувальні

Обладнання для виробництва профільної-погонажних виробів

Обладнання для виробництва профільної-погонажних виробів

Електростанції дизельні

Електростанції дизельні

Механізми для переміщення вантажів

Механізми для переміщення вантажів

Торгово-виставковий обладнання

Торгово-виставковий обладнання

Металообробне обладнання

Металообробне обладнання

Опалювальне обладнання

Опалювальне обладнання

Шахтне обладнання

Шахтне обладнання


© 2006-2020 ЧП "Современные Технологические Системы"