Велике різноманіття виробів, що застосовуються для фасадної облицювання будівель, може бути зведено в наступні групи. За видами застосування: вироби для облицювання панелей і великих блоків; вироби для облицювання монолітної цегельної кладки. За функціональним призначенням у стіні: особовий вироби, які виконують одночасно конструктивні та декоративні функції; облицювальні вироби, які виконують лише декоративні функції.

По виду оздоблення фасадної поверхні: терракотовие - з природно пофарбованим черепком; ангобірованние - з тонким декоративним керамічним покриттям, завдана на сформованное виріб; двошарові - з декоративним керамічним шаром, що утворюються на виробі в процесі його формування; глазуровані - покриті тонким шаром стекловідного розплаву.

По архітектурному призначенням: фонова кераміка & mdash ; Для оздоблення основних, щодо великих поверхонь фасаду; акцентная кераміка-для обробки окремих архітектурних елементів фасаду - карнизів, поясів, пілястр, обрамлені окопних та дверних прорізів і т.п.

По конструкції виробів: цегла і керамічні камені з формою параллелепіпеда; профільні вироби; плоскі плитки; орнаментірованние вироби. За способів кріплення в стіні: заставні; пріслонние; прокладние.

По методам виготовлення: вироби стрічкового формування; пресовані вироби з порошків; пресовані з пластичних мас в формах; литі. Широке застосування в сучасному будівництві знайшли наступні вироби фасадної кераміки:

* мозаічние плитки розміром 48х48 мм з природно пофарбованим черепком трьох кольорів: червоні, жовті та білі (або сірі);
* плитки типу «кабанчік» розміром 120x65 мм;
* цокольние глазуровані плитки розміром 150х125 мм;
* « малогабаритні »плитки розміром 145x250 мм;
*« брекчія »- керамічні килими, набрані з бою некондіціонних глазурованних або неглазуровані плиток;
* цегла і семи або девятіщелевие каміння розміром 250х120х138 мм із беложгущіхся глин;
* двошаровий цегла та семіщелевие каміння;
* мозаічние литі глазуровані плитки розмірами 20х20 та 50х50 мм.

У невеликих кількостях виготовляються глазуровані плитки: мозаічние розмірами 48х48 і 22x22 мм, «кабанчік» і «малогабаритні» плитки, а також глазуровані цегла та керамічні камені. Приступили до випуску кольорових, мозаїчних плиток на Тучковском керамічний завод (Московської області). Профільний цеглу в даний час не випускається. Припинено також виробництво закладних плит та орнаментірованних виробів.

Сквозная фасадна облицювання стін глазурованнимі плитками не досить надійна. Низька паропроніцаемость такий облицювання може викликати накопичення вологи в стику стіни і фасадної облицювання, а наступне замерзання вологи призведе до відшаровування облицювання і навіть випадання окремих плит.

Внаслідок щодо високої паропроніцаемості основної стіни і низькою паропроніцаемості облицювання водяні пари будуть конденсіроваться на стику обох шарів, утворюючи вогнище вологи. Якщо при цьому температура на стику верств є негативною, то волога буде замерзати. Розширення льоду при цьому буде отслаівать облицювання.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

КОНЦЕРН ПРАЙД

Росія, Московька область
Москва, Набережна Фрунзе, 28

Пакет Стандарт

МАРМУР, ТОВ

Україна, Вінницька область
Вінниця, Тарногородського вул. , 30, до. 5

Пакет Стандарт

ПАВЛІД, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Серафимовича вул. , 15 а

Пакет Стандарт

САВ, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Глубочицька вул. , 33 - 37, оф. 46

Пакет Стандарт

САНТОРІНІ

Україна, Луганська область
Луганськ, Котельникова вул. 11

Пакет Стандарт

ФАГОТ-КИЇВ, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, вул. Будіндустрії, 5, оф. 308

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Керамічна фасадна плитка" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Керамічний граніт на червоній основі

Керамічний граніт на червоній основі

Жалюзі з електроприводом

Жалюзі з електроприводом

Thomsit UK 400

Thomsit UK 400

Рустам торцевий

Рустам торцевий

Колодязі і каналізаційні колодязі зв'язку

Колодязі і каналізаційні колодязі зв'язку

Профнастил

Профнастил

Шпалери

Шпалери

Барвники

Барвники

Паркани з профнастилу

Паркани з профнастилу


© 2006-2021 ЧП "Современные Технологические Системы"