Керамічну плитки класифікуються за видами, які мають особливі техніко-комерційні назви. Ці види відрізняються один від одного, з одного боку, за вищезгаданим характеристиками, з іншого боку, за технології їх виготовлення.

Цей матеріал виходить із суміші сировини, за своїм складом не дуже відрізняється від суміші сировини для виробництва порцеляни (який використовується для випуску сантехнічних виробів та посуду). Плитка практично вся піддається остеклованію. Тому вона абсолютно водонепроникність і володіє високими механічними властивостями. Що стосується форматів, в даний час поступово зникає традиційна плитка розміром 5х10 см і 10х10 см, які витісняються великими форматами: 20х20 см, 30х30 см і 40х40 см.

Зазвичай керамічний граніт не глазуруется і використовується для облаштування статевих покриттів і мощення будь-якого типу. Останнім часом в продажу з'явилася плитка великого розміру (100х60 см), що застосовується для облицювання зовнішніх стін. Із самого початку керамічний граніт з'явився як плитка для технічного застосування (для облаштування підлог в приміщеннях з суттєвими навантаженнями, наприклад, у громадських місцях і в будинках промислових підприємств).

В результаті інтенсивних наукових досліджень і дослідно-конструкторських робіт до видів продукції, що існували ще близько 15 років тому, додалися нові види плитки, які при інших, ніж технічних і експлуатаційних характеристиках мають і високими естетичними властивостями.

Ці властивості постійно вдосконалюються з метою задоволення саме естетичних потреб (будівництво комерційних центрів, офісів, готелів, ресторанів і т. д.).

Найчастіше базова суміш забарвлюється шляхом введення в неї окрашівающіх оксидів, які відмінно діспергіруют при випаленні в полурасплавленной масі. Така плитка, що отримується шляхом змішування сировини різного кольору з метою отримання гранульованої структури утеля та поверхні, продається під різними комерційними назвами (наприклад, "керамічний граніт " або "керамічний порфір "). Ці матеріали, які можуть мати механічно отполірованную поверхню, застосовуються і для облицювання внутрішніх і зовнішніх стін.

Поряд з неглазурованной плиткою все більше поширення отримує продукція з різними типами поверхневої обробки, наприклад, застосування проникаючих солей або глазурі в цілях додання плитці високих естетичних властивостей, попит на які зростає. Все більшого поширення набувають і керамічні граніти з поверхневим малюнком.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

1000 ЦЕГЛИ

Україна, Дніпропетровська область
Дніпропетровськ, вул. Героїв Сталінграду, 9

Пакет Стандарт

ІНТЕРКЕРАМІКА, ЗАТ

Україна, Київська область
Київ, Констянтинівська вул. , 71

Пакет Стандарт

АГРОМАТ СВІТ КЕРАМІКИ, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Булаховського вул. , 2/1

Пакет Стандарт

БАЗА БУДМАТЕРІАЛІВ

Україна, Луганська область
Луганськ, вул. 1-а Слов'янська, 1/в

Пакет Стандарт

БИСТРОВ З. М., ПП

Україна, Луганська область
Луганськ, Степовий квартал, 1, 155

Пакет Стандарт

БУДЛЕНД, АТ

Україна, Київська область
Київ, Константинівська вул. , 57

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Керамічна плитка" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Мастика для напольной плитки

Мастика для напольной плитки

Гідроізоляція

Гідроізоляція

Кварцит

Кварцит

Лахті обмазочная гідроізоляція

Лахті обмазочная гідроізоляція

ГІДРОСІЛ

ГІДРОСІЛ

Електропроводящіе стелі

Електропроводящіе стелі

Ceresit СМ17

Ceresit СМ17

Скатних кровля

Скатних кровля

Плитки типу «кабанчік»

Плитки типу «кабанчік»


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"