"КСАЙПЕКС концентрат " - порошок на основі цементу, кварцового піску і ряду спеціальних добавок.
"КСАЙПЕКС концентрат " застосовується для підвищення водонепроникність які будуються і раніше побудованих бетонних і залізобетонних конструкцій.
"КСАЙПЕКС концентрат " створює в бетоні крісталлізаціонний бар'єр, що перешкоджають проникненню води. Робота "Ксайпекс " заснована на принципі дифузії насичених розчинів. При цьому в порах і капілярах вологого бетону відбувається утворення і зростання ієрархічних кристалів, які пронизують і ущільнюють структуру бетону.
При контакті з вологою ієрархічні кристали постійно зростають всередині капілярів, забезпечуючи ефективне дію "КСАЙПЕКС концентрату " на весь період служби бетонної конструкції.
Найбільша ефективність застосування "КСАЙПЕКС концентрату " досягається при температурі експлуатації конструкцій в діапазоні від -32 про свою С до +135 про свою С. Ефективність застосування "КСАЙПЕКС концентрату " зберігається при постійному впливу навколишнього середовища з рН = 3-11, або при періодичному впливі середовища з рН = 2-12.
Вологість і ультрафіолетове випромінювання не мають впливу на експлуатаційні характеристики бетону, обробленого "КСАЙПЕКС концентратом " Обробка "КСАЙПЕКС концентратом " захищає поверхню бетону від хімічної агресії різних середовищ, включаючи хлориди, а також запобігає корозії арматурної сталі.
"КСАЙПЕКС концентрат " не токсичний і може застосовуватися для ємностей питної води й у будівлях та спорудах харчової промисловості.

Рекомендації з нанесення матеріалу

Підготовка робочої поверхні

Перед нанесенням "КСАЙПЕКС концентрату " що підлягає гідроізоляції поверхня повинна бути обстежена для виявлення наявності дефектів: каверн, отворів від опалубних стяжек, пошкоджених і неущільнених будівельних швів, тріщин, зон з "рихлим " бетоном. Ці зони повинні бути відремонтовані.
Поверхня повинна бути чистою, без лущення, слідів опалубочной мастила і ін матеріалів. Гладенька поверхня бетону з-під металевої опалубки або поверхню із залишками змащення або інших забруднень повинна бути промита.
Поверхня бетону "старих " конструкцій повинна бути очищена металевими щітками або 5% розчином соляної кислоти з обов'язковою наступною промиванням водою для зняття шару карбонізірованного бетону і відкриття капілярів для проникнення "КСАЙПЕКС концентрату "
Якщо передбачена обробка "КСАЙПЕКС концентратом " горизонтальних поверхонь нових конструкцій, їх поверхня не слід заглажівать, залишаючи дещо шорсткуватою. Якщо ж потрібне використання заглажівающіх машин, то обробка заглажіваніем повинна бути мінімальною.
"КСАЙПЕКС концентрат " у нових конструкціях краще застосовувати відразу після разопалубкі конструкцій. Оптимальний вік для обробки бетону нових конструкцій 20 - 72 години, поки бетон ще порівняно "свіжий " і вимагає лише легені зволоження. Зайва вода перед обробкою поверхні "КСАЙПЕКС концентратом " повинна бути вилучена.

Підготовка гідротехніческой суміші до роботи

"КСАЙПЕКС концентрат " повинен затворяться чистою водою. Одночасно слід готувати таку кількість суміші, яке можна нанести протягом 20 хв. від моменту затворенія. При загустеваніі суміші, її слід розмішати, не додаючи води.

Приготування розчину для нанесення пензлем або розпилювачем

"КСАЙПЕКС концентрат " змішують з водою вручну або за допомогою нізкооборотной дрилі (250 об / хв) зі смесітельной насадкою. Витрата і склад суміші залежить від шорсткості поверхні.

Шероховатость поверхні < / td> Витрата "Ксайпекса " Пропорції за обсягом: "Ксайпекс ": вода
Незадовільно шероховатая 0.8 кг / м 2 5: 2
Шероховатая 1.1 кг / м 2 3: 1

При нанесенні розпилювачем

В залежності від типу використовуваного обладнання і робочого тиску може знадобитися більш пластична суміш. Допускається використання наступного складу.

Витрата матеріалу

Пропорції за обсягом: "Ксайпекс ": вода

0.8 кг / м 2 5: 3

Змішування полусухой композиції для заробляння каверн, швів, тріщин та пристрої лінійних ущільнень

Полусухая композиція змішується вручну кельмой в пропорції: 5 частин порошку до 1 частини води. Тривалість перемішування: 10-15 сек. Обсяг замісу повинен відповідати кількості матеріалу, що використовується в протягом 15 хвилин після затворенія

Нанесення матеріалу

"КСАЙПЕКС концентрат " використовується при температурі не нижче 5 про свою С.

Робочі шви.

Поверхня робочого шва обробляється розчином "КСАЙПЕКС концентрату " з витратою 1.1 кг / м 2 . У випадках, коли встановлена опалубка ускладнює доступ до робочого шву, шов слід обробляти "КСАЙПЕКС концентратом " до встановлення опалубки. Коли це неможливо, увлажненную поверхню робочого шва посипають сухим порошком "КСАЙПЕКС концентрат " з таким же витратою.

Ремонт дефектів.

Дефектние шви і тріщини разделиваются на глибину мінімум 2,5 см і шириною від 2,0 до 2,5 см. При високому гідростатичний тиск води на конструкцію глибина обробки - до 8 см. Разделанний шов слід ретельно очистити і змочити, видаливши з поверхні зайву воду, а потім обробити поверхню шва розчином "КСАЙПЕКС концентрату " з витратою 0.8 кг / м 2 . Після схоплювання розчину на поверхні шва його слід заповнити ремонтним матеріалом "Ксайпекс плаг ".

При ремонті раковин, каверн і пр., дефектні зони разделиваются до здорового бетону. Разделанную поверхню зволожують і обробляють розчином "КСАЙПЕКС концентрату ". Після схоплювання і перед остаточним затвердіння розчину, ремонтіруемую зону заповнюють спеціальним матеріалом "Ксайпекс плаг "

Нанесення на поверхню конструкцій.

Розчин "КСАЙПЕКС концентрату " наносять на поверхню бетону полужесткой щіткою або пензлем, заповнюючи волосяні тріщини й відкриті пори. Для великих площ нанесення доцільно проводити методом набризга. Відстань від сопла до поверхні не повинно бути занадто великим, щоб гарантувати заповнення волосяних тріщин і пор.

У ряді випадків рекомендується двухслойное покриття. В якості першого шару наносять "КСАЙПЕКС концентрат ", а другий шар виконують "Ксайпекс Модіфайтом ". Він наноситься відразу ж після схоплювання першого шару покриття "КСАЙПЕКС концентрат ". У випадках, коли потрібно гладка поверхня конструкції, другий шар покриття ( "Ксайпекс Модіфайт ") можна затерти гладилкою з м'якого пористого матеріалу (поролон, губчаста гума та ін).

Догляд за обробленої поверхнею

Догляд за обробленої "КСАЙПЕКС концентратом " поверхнею, слід починати, після того як матеріал досить затвердел, щоб не пошкодити його розпиленням води (оптимальним режимом догляду є створення водяного туману). Оброблені "КСАЙПЕКС концентратом " поверхні слід воложити три рази в день протягом 2-х днів, або покривати на цей термін вологою тканиною (мішковиною).
Для басейнів, резервуарів, колодязів і т.п. оброблені "КСАЙПЕКС концентратом " поверхні слід воложити 3 дні, а потім витримати протягом 12 днів перед заповненням ємностей. Для ємностей, призначених для гарячих або корозійно-активних рідин, оброблені поверхні слід воложити протягом 3 днів і витримати протягом 18 днів.
При поганому надходження повітря (маленькі закриті резервуари, колодязі) потрібно вентиляція.
Обработанние поверхні повинні бути захищені від вітру, сонця, дощу і температури нижче 2 ° С протягом 48 годин після нанесення "КСАЙПЕКС концентратом ". Якщо для захисту застосовується пластикова плівка, її необхідно підняти над поверхнею покриття, щоб забезпечити доступ повітря.
Обратную засипання слід проводити не раніше, ніж через 36 годин після обробки поверхні "КСАЙПЕКС концентратом ". Якщо засипка проводиться протягом 7 днів після нанесення "КСАЙПЕКС концентрату " матеріал засипання повинен бути вологим, щоб не забрати вологу з нанесеного розчину.
"КСАЙПЕКС концентрату " необхідний 21 день для утворення кристалів, тому що підлягають забарвленням або захист оброблені поверхні слід витримувати зазначений період. Перед нанесенням захисних покриттів оброблені "КСАЙПЕКС концентратом " поверхні слід нейтралізувати 5% розчином соляної кислоти, після чого промити сильної струменем води.

Знайти "КСАЙПЕКС концентрат" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Прогони

Прогони

UZIN PE-360

UZIN PE-360

Ворота розсувні

Ворота розсувні

Кенсінгтонскій замок

Кенсінгтонскій замок

Захисні ролети

Захисні ролети

Комбіновані паркани

Комбіновані паркани

Лахті пронікающая гідроізоляція

Лахті пронікающая гідроізоляція

Гідроком

Гідроком

Сейфовие замки

Сейфовие замки


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"