Згущене молоко (разг. - згущенкою ") - концентроване молоко, зазвичай з цукром. Спочатку хранилось в консервних банках, однак в даний час зустрічається і в іншій тарі - скляних і пластикових банках, тубах і т. д. Згущене молоко є одним з улюблених ласощів маленьких дітей і військовослужбовців строкової служби.

Різновиди

З додаванням цукру

Народний термін згущенки міцно асоціюється у населення саме з концентрованим молоком з додаванням цукру. У той же час присутність на банку у назві слова «згущенки» вказує на сурогатного продукції, коли поряд зі згущеним молоком додаються рослинні масла та інші продукти рослинного походження (часто на основі рослинної олії та штучних добавок), щоб здешевити продукцію.

Без додавання цукру

Згущене молоко без додавання цукру, зазвичай називають просто концентрованим.

З додаванням какао або кави

З радянського часу випускається також солодке згущене молоко з додаванням какао або кави під різного роду назвами на кшталт «Молоко згущене з какао» і «Молоко згущене з кавою», в пострадянський період у Росії також стали пропонуватися комбіновані рослинно-молочні продукти (з додаванням рослинної олії та інших хімічних компонентів) під назвами «згущеного молока і кава» і «згущеного молока і какао».

вареною "згущенкою

Так звану вареною" згущенкою - густий коричнево-жовтий продукт зі смаком карамелі - отримують шляхом термообробки згущеного молока. За складом і смаком нагадує цукерки «молочний ірис».

У радянський час карамелізоване (варене) згущене молоко з цукром промислово не випускали, а готували в домашніх умовах шляхом додаткової варіння звичайної згущенки (прямо в банку) на водяній бані на повільному вогні протягом кількох (звичайно 2 - 3-х) годин. При викіпаніі води мали місце випадки вибуху банок.

В пост-перестроечное час варене згущене молоко стали виробляти промисловим способом.

У домашніх умовах бажано варити згущене молоко не в жерстяної банку, а в іншій тарі, так як сплав, з якого зроблена банку, може виділяти в молоко речовини, шкідливі для здоров'я (наприклад, важкі метали).

ТУ та ГОСТ

В радянський час ГОСТи допускали наявність у складі згущеного молока тільки молочних жирів. В даний час широко застосовуються рослинні, зокрема - пальмова олія, соєві продукти (часто генетично модифіковані) та ін компоненти. Це знижує смакові якості вироби, а також знижує і його вартість. Таку «згущенки» випускають не по ГОСТу, а по різним ТУ, що зазвичай позначається на етикетці.

Основний ГОСТ, за яким випускається згущене молоко, - 2903-78 (+ редакції 1984, 87 і 88 років)

Деякі виробники, повністю зберігаючи звичний споживачам стандартний дизайн етикетки - але номер своїх, модифікованих технічних умов, і відомості про заміну / добавці окремих компонентів - пишуть навмисно дрібними, малоразлічімимі літерами і цифрами.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

АЛСЕТ, МСП, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, ул. Коллекторная, 42

Пакет Стандарт

КУМПОСТАЧ

Україна, Київська область
Київ, вул. Новоконстантіновськая, 22/15

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Згущене молоко" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Корм для кішок

Корм для кішок

Персик консервований

Персик консервований

Вафлі

Вафлі

Шампанське

Шампанське

Сир

Сир

Мед

Мед

Жир

Жир

Вишня консервована

Вишня консервована

Пластівці вівсяні

Пластівці вівсяні


© 2006-2022 ЧП "Современные Технологические Системы"