Гума
мітки

хімія

Гума (від лат. Resina «смола») - еластичний матеріал, що отримується вулканізацією каучуку. За ступенем вулканізації гуми поділяються на м'які (1-3% сірки), напівтверді і тверді (30% сірки) (ебоніт).

Гума використовується у виробництві автомобільних шин і гумо-технічних виробів

Вироби з гуми в промисловості (виробництві).

Для отримання прогумованим тканин беруть лляну або паперову тканину і гумовий клей, що представляє гумову суміш, розчинених в бензині або бензолі. Клей ретельно і рівномірно размазывают і впрессовивают в тканину; після просушки та випаровування розчинника отримують прогумованим тканину. Для виготовлення прокладочного матеріалу, здатного витримувати високі температури, застосовують Пароніт, що представляє гумову суміш, в яку введено Азбестові волокно. Таку суміш змішують з бензином, пропускають через вальці і вулканізіруют у вигляді листів товщиною від 0,2 до 6 мм. Для отримання гумових трубок гуму пропускають через шприц-машину, де сильно розігрітий (до 100-110 °) суміш продавлівается через головку необхідного діаметра. В результаті отримують трубку, яку піддають вулканізації. Виготовлення дюрітових рукавів відбувається наступним чином: з каландрірованной гуми вирізають смуги і накладають їх на металевий сердечник, у якого зовнішній діаметр дорівнює внутрішнім діаметром рукава. Краю смуг змазують гумовим клеєм і прікативают роликом, потім накладають один або декілька шарів тканини і промазивают їх гумовим клеєм, а зверху накладають шар гуми. Після цього зібраний рукав піддають вулканізації. Автомобільні камери виготовляють із гумових труб, шпріцованних або склеєних вздовж камери. Існує два способи виготовлення камер: формовий та дорновий. Дорновие камери вулканізіруют на металевих або вигнутих Дорн. Ці камери мають одн або два поперечних стику. Після стикованія, камери в місці стику піддають вулканізації. При формовий способі, камери вулканізіруют в індивідуальних вулканізаторах, забезпечених автоматичним регулятором температурию Щоб уникнути склееванія стінок, всередину камери вводять тальк. Автомобільні покришки збирають на спеціальних верстатах з декількох шарів особливої тканини (корд), покритою гумовим шаром. Тканевый каркас, тобто скелет шини, ретельно прікативают, а кромки шарів тканини загортають. Зовні каркас покривають в бігової частини товстим шаром гуми, званим протектором, а на боковини накладають більш тонкий шар різанини. Підготовлений таким чином шину піддають вулканізації.

При зберіганні гуми необхідно дотримуватися наступні умови:
1. Температура повітря не повинна бути нижче 5 ° і не перевищувати 15 °; вологість 40-60%.
2. Відсутність денного світла, для чого вікна слід замазують жовтою або червоною фарбою, не пропускає ультрафіолетових променів.
3. Гумові вироби повинні лежати на дерев'яних стелажах, які повинні бути розташовані від опалювальних приладів на відстані не менше 1 м.
4. Гумові вироби повинні бути обгорнути папером або тканиною і укладено в коробки; рукави необхідно розтягнути, але не залишати в мотка. Покришки не можна складати стопку; їх рекомендують ставити на протекторної частина в ряд на стелажах.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

АЛЬБЕРТ-КИЇВГУМА ЛТД, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, 40-річчя Жовтня пр-т, 6

Пакет Стандарт

АРТІ, ТОВ

Україна, Харьківська область
Харків, Плеханівська вул. , 16а

Пакет Стандарт

БЕМАК, ТОВ

Україна, Харьківська область
Харків, Дубового пров. , 3

Пакет Стандарт

В. К. СЕРВІС, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Каховська вул. , 60, -44

Пакет Стандарт

ВОЛАР, ЗАТ

Україна, Київська область
Київ, Раскової Марини вул. , 23 офіс 609

Пакет Стандарт

ВУЛКАН-ПРАВЕКС, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Регенераторна вул. , 4

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Гума" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Нітрокрасітелі

Нітрокрасітелі

Автохімія

Автохімія

Мило

Мило

Полікарбонат

Полікарбонат

Миючі засоби для автомобіля

Миючі засоби для автомобіля

Мастика

Мастика

Барвники

Барвники

Пральний порошок

Пральний порошок

Фарба

Фарба


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"