Гриби (лат. Fungi або Mycota) - царство живої природи, що об'єднує еукаріотіческіе організми, що поєднують в собі деякі ознаки як рослин, так і тварин.

Гриби присутні у всіх біологічних нішах - в воді, на суходолі й у повітрі. Вони відіграють важливу роль в біосфері, разлагая всілякі органічні матеріали. Багато видів грибів активно використовуються людиною в харчових, господарських та медичних цілях.

Їстівні гриби

Наприклад, сироежкі, білі, грузді та ін, після обробки використовуються в їжу. Для харчових цілей гриби вирощують як сільськогосподарські культури або збирають в природних місцях зростання.
Збирання грибів, або «грибна полювання» є популярним у багатьох країнах видом активного відпочинку чи хобі.

В харчовій промисловості знаходять застосування різні мікроскопічні гриби: численні дріжджові культури, мають важливе значення для приготування оцту, алкоголю та різних спиртних напоїв: вина, горілки, пива, кумиса, кефіру, йогуртів, а також у хлібопечення. Плесневие культури з давніх пір застосовуються для виготовлення сирів (Рокфор, камамбер), а також деяких вин (херес).

З огляду на те, що в грибах великий вміст хітіна, їх харчова цінність невелика, і вони важко засвоюються організмом. Однак харчова цінність грибів полягає не стільки в їх поживності, скільки у високих ароматичних і смакових якостях, тому їх застосовують для приправ, заправки, в сушеної, солоні, мариновані вигляді, а також у вигляді порошків.

Отруйні гриби

Наприклад, багато мухомори, в общем не застосовуються в харчових цілях, однак деякі люди використовують окремі їх види, після спеціальної обробки (переважно багаторазове виваріваніе). Однак така обробка не завжди приводить до бажаного результату, все залежить від розміру дози і характеру поглинений токсинів, а також від маси людини та її індивідуальної сприйнятливості, віку (в цілому для дітей гриби набагато небезпечніше, ніж для дорослих).

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

БІРГ

Росія, Московька область
Москва, вул. Судакова д. 27

Пакет Стандарт

ВИРОБНИЧНИК, КП

Україна, Івано-Франковська область
Коломия, Дружби вул., 16, с. Н. Вербіж

Пакет Стандарт

ДЖ. СИ. М. ИНДАСТРИС ІНК

Україна, Київська область
Київ, вул. Ярославська, 22

Пакет Стандарт

САТУРН

Росія, Ростовська область
Новочеркасськ, пос. Ключовою

Пакет Стандарт

ФУНГИ, НПФ

Україна, Одеська область
Одеса, Овідіопільська дорога, 3

Пакет Стандарт

ФУРШЕТ, СУПЕРМАРКЕТ

Україна, Київська область
Київ,

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Гриби" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Sausage

Sausage

Oat flakes

Oat flakes

Ice cream

Ice cream

Balik

Balik

Sausage

Sausage

Champagne

Champagne

Soft drinks

Soft drinks

Peanuts

Peanuts

Marmalade

Marmalade


© 2006-2022 ЧП "Современные Технологические Системы"