Горілка - міцний алкогольний напій, що складається з води, етилового спирту та домішок, іноді з невеликими, звичайно ягідними або фруктовими, добавками, а також спеціями (наприклад, з пекучим перцем - перцовка, горілка). Вміст спирту в горілці згідно з чинним ГОСТ становить за обсягом від 40% об. до 56% об.

Фраза «смак горілки» або «дегустація горілки» зустрічається в рекламі, рецептах приготування, а також в побутових розмовах:

- Есть ли у горілки смак або одна гіркоту? Стверджують, що у горілки є особливий смак, часто кажуть, що у кожної конкретної горілки є свій особливий смак або, точніше, присмак.
- Смак у момент пиття. Хоча в Росії прийнято пити горілку залпом, намагаючись позбутися від смакових відчуттів у момент пиття, існують і альтернативні рекомендації, як, наприклад, така: «Як і будь-благородний напій горілку треба пити потроху, маленькими ковтками, даючи їй можливість мити всю порожнину рота . Ковтати горілку залпом - дурний смак ».
- Смак проявляється у вигляді залишкового відчуття в роті безпосередньо після випитої чарки. Наприклад, одну з дегустацій описують так: «Дегустація підтвердила, що горілки різняться по запаху і смаку, а також з іншими відчуттями, які вони викликають: скажімо, обжігают мову або навпаки проглативаются легко," наче масло "».
- Смак у поєднанні з закусками. Горілку, як правило, закусивают. Закуски можуть бути холодними (наприклад, огірок або гриби) і гарячими (наприклад, описані Булгаковим в «Собачьем серце»). Закуска присвячені окремі розділи в меню ресторанів і кулінарних книгах. Також горілку запівают (натуральними соками або компотом, а також газованих напоїв різного ступеня якості, і розсолами).

Одна з найкращих закусок у всіх сенсах (і в гастрономіческом, і в медичному) - пиж -- нанизаних на вілочку шматочок картоплі та наколоть зверху шматочок оселедця (варена картопля нейтралізує дію спирту).

Багато хто вважає, що в горілці цінується як раз відсутність смаку. Кращою горілкою вважається найбільш безвкусная ( «пьется як вода »).

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

NEMIROFF УКРАЇНСЬКА ГОРІЛЧАНА КОМПАНІЯ ДОНЕЦЬКА ФІЛІЯ, ДЧП

Україна, Донецька область
Донецк, Економічна вул. 13/2

Пакет Стандарт

NEMIROFF УКРАЇНСЬКА ГОРІЛЧАНА КОМПАНІЯ, ДЧП

Україна, Вінницька область
Немирів, Горького вул. 31

Пакет Стандарт

NEMIROFF УКРАЇНСЬКА ГОРІЛЧАНА КОМПАНІЯ КИЇВСЬКА ФІЛІЯ, ДЧП

Україна, Київська область
Київ, Визволителів просп. 5

Пакет Стандарт

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДЕРЖАВНЕ ОБ'ЄДНАННЯСПИРТОВОЇ ТА ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Україна, Івано-Франковська область
Івано-Франківськ, Княгинин вул. 44

Пакет Стандарт

ІНТАВР, СП

Україна, АР Крим
Євпаторія, 2- Ї Гвардійської Армії вул. 18

Пакет Стандарт

ІССОН, ТОВ

Україна, АР Крим
Уютне, Євпаторійська вул. 8

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Горілка" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Дитяче харчування

Дитяче харчування

Перепелине яйця

Перепелине яйця

Коньяк

Коньяк

Виноград

Виноград

Згущене молоко

Згущене молоко

Ізюм

Ізюм

Безалкогольні напої

Безалкогольні напої

Мюслі

Мюслі

Макарони

Макарони


© 2006-2022 ЧП "Современные Технологические Системы"