АКРІЛОВИЕ (суміш акрилатних полімерів).
Застосування: Ізолірующій герметик для заповнення швів і герметизації стиків. Склад має високу силу зчеплення з різними порістимі поверхнями, а саме: з деревом, бетоном, цеглою, штукатуркою, гіпсокартону. Найбільш підходить для малоподвіжних швів. Герметик може використовуватися для внутрішніх і рідше для зовнішніх робіт.
Переваги: Может забарвлюватися в будь-який колір, має не високу ціну.
Недоліки: Боітся вологості, не має еластичності.

БУТІЛОВИЕ (основа поліізобутілен).
Застосування: Найчастіше застосовується для первинної герметизації склопакета. Відмінна адгезія зі склом, алюмінієм і оцинкованої сталлю, не містить розчинників, складається тільки з твердих речовин.
Переваги: Має паронепронецаемостью, що дуже важливо при виробництві склопакетів, добра еластичність, хороша опірність ультрафіолетового опромінення, низька ціна.
Недоліки: Вузький коло застосування, обумовлений низькою межею міцності на розтяг при низьких температурах, колір тільки чорний.

БІТУМНИЕ (модифікований бітумної полімер).
Застосування: має гарну адгезію до різних будівельних матеріалів таким , як бітумні поверхні, дерево, ізоляційні плити, метал, пластик, бетон і т.д. Витримує низькі температури. Дуже добре підходить для герметизації, ущільнення, заповнення тріщин в даху, дренажних системах, димарів, можна використовувати в парників для герметизації, ущільнення і заповнення тріщин на дахах, у фундаментах і цоколю.
Переваги: Гарна адгезія до вологим покриттям, середня ціна .
Недоліки: Не тримає високих температур, колір чорний.

полісульфідних (тіоколовие) (рідкі полісульфідних каучуки).
Застосування: Герметизація різноманітних будівельних швів, у випадку, коли необхідно забезпечити високоякісну герметизації. Герметизація стиків важких і легких збірних елементів, шви кам'яної кладки, резервуари для води, канали, іригаційних споруди, водяні затвори, шви, завантажені в середу, шви бетонних конструкцій. Переваги: має високу адгезію зі склом, алюмінієм і оцинкованої сталлю, дуже прості умови переробки, мале час полімеризації.
Недоліки: Колір сірий, чорний, складність нанесення двухкомпонентной системи.

Поліуретанові (на основі поліефірних смол).
Застосування: Рекомендується для герметизації для структурної герметизації в будівельних конструкціях, мансардних дахах, покрівельних швах, засклені дахах, вентиляційних системах, кондиціонерах, стикових з'єднань між стінами, по периметру вікон і дверей.
Переваги : Відмінна адгезія до більшості матеріалів.
Недоліки: Не стійкі до ультрафіолету, висока ціна, обмежена кольорова палітра.

ГІБРІДНИЕ (частіше суміш поліефірних смол з сіланамі).
Застосування: для закладення швів у висотних спорудах (шви по стандарту DIN 18 540 F) в загальнобудівельних цілях, наприклад для герметизації вікон, дверей і дахів, для герметизації дерев'яних і металоконструкцій, допускає контакт з продуктами харчування.
Переваги: адгезія поліефірів і еластичність, довговічність і універсальність силіконів, можливість фарбування в будь-який колір.
Недоліки: споживче відторгнення нововведень. (тимчасово).

СІЛІКОНІЗІРОВАННИЕ (частіше суміш акрилатних полімерів з сіланамі).
Застосування: Призначений для герметизації тріщин і швів в дерев'яних конструкціях всередині і зовні приміщення. Володіє прекрасною адгезією як до пористим, так і непорістим підстав: ПВХ, бетону, полімер-і пінобетону, дереву, штукатурці, цеглі. Особливо підходить для робіт по укладанню паркету і для збирання меблів
Переваги: низька ціна, стійкий до УФ-опромінення, атмосферних опадів, температурним деформацій, висока паропроніцаемость.
Недоліки: невелика еластичність

СІЛІКОНОВИЕ (рідкі силоксанових каучуки).
Застосування: Найбільш універсальні герметики з усіх перерахованих. Застосовуються в побуті: герметизація швів у ванній кімнаті та туалеті, герметизація віконних швів і т. д., а також спеціального призначення: єдині герметики для структурного скління, монтаж полікарбонатних конструкцій, монтаж стінових панелей, встановлення склопакетів в раму, вторинна герметизація склопакетів, герметизація швів опалубки, герметизація будівельних швів, герметизація при виробництві акваріумів, герметизація протипожежних швів, герметизація вузлів побутової техніки, герметизація швів фарбувальних камер, герметизація вузлів електронних пристроїв і плат, герметизація промислових і вуличних світильників, герметизація швів повітроводів, кріплення дзеркал, герметизація прокладок в двигунах і радіаторах.
Переваги: хімічна інертність, висока еластичність до 800%, навіть після 20 років служби, стійкість до ультрафіолетового випромінювання, широкий діапазон робочих температур -60 до +300 градусів, прекрасна адгезія до всіх будівельних матеріалів, широка кольорова палітра.
Недоліки: висока ціна, не фарбується.


Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

АДГЕЗІЯ, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Васильківська вул. , 30

Пакет Стандарт

АРСЕНАЛ-БАЛТИКА, ТОВ

Росія, Ленінградська область
Санкт-Петербург, пр. Обухівській оборони, д. 199

Пакет Стандарт

БОХЕМ-БУД, ТОВ

Україна, Львівська область
Яворів, Львівська вул. , 95, смт Шкло

Пакет Стандарт

БУДЕННИЙ, ПП

Україна, Донецька область
Донецьк, вул. Харітонова, 15

Пакет Стандарт

ДЖУРІС, ПРЕДСТАВНИЦТВО УКРХИМ, ТОВ

Росія, Московька область
Москва, вул. Верхня красносельськая, 10/2

Пакет Стандарт

ДОКФОР, ПП

Україна, Київська область
Київ, вул. Якутська, 6

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Герметик" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

КЛІНКЕР

КЛІНКЕР

Верстати для обробки кромки

Верстати для обробки кромки

ГІДРОСІЛ

ГІДРОСІЛ

UZIN PE-420

UZIN PE-420

Плити перекриття і лотки теплотрас

Плити перекриття і лотки теплотрас

Галька річкова карпатська

Галька річкова карпатська

Чердачние сходи

Чердачние сходи

Мідна кровля

Мідна кровля

Мансардні вікна

Мансардні вікна


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"