Газонокосилка
мітки

техніка

Газонокосилка - пристрій для скошування трави на газонах і невеликих майданчиках.

Всі газонокосилки поділяються на механічні, машини, тріммери.

Найпростіший і недорогий варіант - це механічні , так як в них відсутній двигун. Такі газонокосилки здатні стригти виключно рівні ділянки доглянутих газонів, де немає рослин з твердими стеблами. На різнотрав'я та ділянках з дрібним рельєфом вони марні. Пристрій таких механізмів дуже просте: довгий нерухомих нож в нижній частині машини, ріжучий барабан з вигнутими по спіралі тупими ножами, колеса і пара шестеренок. Такі газонокосилки працюють завдяки мускульной силі людини (коли ви катіте агрегат по галявині, барабан починає обертатися в 4-5 разів швидше, ніж колеса; вигнуті ножі захоплюють траву, притискають до нижнього нерухомому лезо і зрізують). Такі механізми прості в управлінні і мають невеликі-шой вага (8-10 кг), абсолютно без-ни та економічні в експлуатації.

Машинні газонокосилки можуть бути як з електричним, так і з бензиновим двигуна-ЛЕМ . Вони являють собою візок на колеса-ках, у верхній частині якої кріпиться двигун, а в нижч-ній - нож, захищений кожухом (де-кою) ділянках. Кущі, дерева та клумби повинні бути розташовані один від одного не менш ніж у 50 см. машинним газонокосарками можна обробити велику площу, але вони досить гучні. Машинні газонокосарки з електричним двигуном мають потужність від 800 до 2000 Вт. Для газону в чотири сотки цілком достатньо газонокосилки потужністю 800-1000 Вт. Для газону в два рази більшої потрібно агрегат потужністю 1100-1600 Вт. Працювати такі газонокосилки можуть від мережі зі стандартним напругою (але тоді радіус дії обмежується довжиною мережевого шнура) і від акумуляторних батарей.

Машинні газонокосилки з бензиновим двигуном набагато потужніший, ніж електричні, і зручні для обробки великих площ ( особливо якщо немає доступу до електрики). Їх перевага в мобільності: немає залежно ні від шнура, ні від акумулятора. Однак вони важкі і дають вихлопні гази.

До машинним газонокосарками можна віднести і райдера, які возять на собі оператора і нагадують маленький трактор. Їх використовують для обробки дуже великих площ - на садових ділянках такі потужності навряд чи будуть актуальними.

Для кошеня трави в незручних місцях - близько стін будинків, парканів, біля дерев, чагарників, квітників - ідеальним рішенням є тріммери. Щоправда, для догляду за газоном, де трава повинна бути однаковою висоти, вони не підходять, так як підтримувати певну висоту при скошування тріммером фізично важко. Зате вони ідеальні для галявин. Тріммери, як і машинні газонокосарки, бувають і з бензиновим, і з електричним двигуном. Тріммер з бензиновим двигуном (мотокоса) дуже потужний і мобільний, однак важить близько 5-6 кг, шумить і вібрує. Тріммери з електричним двигуном легші (близько 3-4 кг) та тихі. Запускаються простим натисненням кнопки і не забруднюють навколишнє середовище. Правда, товсті стебла бур'янів або просто густу траву ними зрізати набагато важче.

Акумуляторні тріммери мають обмежену потужність в порівнянні з бензиновими і важкі (близько 6-10 кг) у порівнянні з електричними. Підходять для ділянок з невеликими, важкодоступних та віддалених один від одного майданчиками для кошеня. Тріммерамі із вбудованою аккумуля-Торно батареєю за добу можна косити траву приблизно 20-30 хвилин. Інший час іде на підзарядку акумуляторів.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

ІНКАП, ТОВ

Україна, Харьківська область
Харків, пер. Юрьевскій, 10

Пакет Стандарт

БУДПОСТАЧ, ЧП

Україна, Київська область
Київ, проспект Возз'єднання, 7- а, офіс 318

Пакет Стандарт

БУДПОСТАЧ ЛУГАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО, ПП

Україна, Луганська область
Ворошиловград, Комарова кв. , 11 б

Пакет Стандарт

БУДПОСТАЧ ЛЬВІВСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВ, ПП

Україна, Львівська область
Львів, вул . Смаль- cтоцкого, 1

Пакет Стандарт

БУДПОСТАЧ ХАРКІВСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО, ПП

Україна, Харьківська область
Харків, вул. Б. Хмельницького, 12- а, кімната 48

Пакет Стандарт

БУДПОСТАЧ ХЕРСОНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО, ПП

Україна, Херсонська область
Херсон, вул. Жовтневій Революції, 6

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Газонокосилка" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Дуплікатор (різограф)

Дуплікатор (різограф)

Мотоблоки

Мотоблоки

Копіювальний апарат (ксерокс)

Копіювальний апарат (ксерокс)

Водонагрівач

Водонагрівач

Соковижималка

Соковижималка

Кондиціонер

Кондиціонер

Човнової мотор

Човнової мотор

Пральна машина

Пральна машина

М'ясорубка

М'ясорубка


© 2006-2022 ЧП "Современные Технологические Системы"