Водостоки - надзвичайно важливий момент в процесі оснащення будинку або приміщення, адже відвід води з поверхні даху є однією з головних задач. Водостоки бувають різних видів: внутрішня, зовнішня неорганізованих і зовнішня організована.
У самому простому варіанті вода з покрівельного покриття (скатного даху) стікає безпосередньо на землю. Такий спосіб водовідведення зазвичай називають неорганізованним.
Неорганізованний водовідведення виправданий виключно в невеликих будови з односкатной дахом, причому за умови, що вода не буде попадати на тротуари. Неорганізований водовідведення призводить до пошкодження елементів фасаду, руйнування цоколя, передчасного зносу фундаменту з-за надмірно високою гідростатичної навантаження. Перераховані негативні наслідки можуть бути частково зменшені, збільшенням викиду карниза (як правило, не менше 60 см).
При внутрішньому водоотводе труби розташовуються всередині будівлі, в основному в віддаленні від зовнішніх стін. Покрівельне покриття, ендови і разжелобкі в цьому випадку повинні мати ухили до водопріемним воронкам. Водопріемние воронки необхідно розташовувати рівномірно по площі покрівлі на знижених ділянках і на відстані не менше 500 мм від парапет та інших виступаючих частин будівлі. Площа покрівлі, що приходиться на одну вирву повинна встановлюватися з розрахунку 0,75 кв.м. покрівлі на 1 кв.см. поперечного перерізу труби.
При організованому зовнішньому водоотводе стікає з покрівлі вода по желобам відводиться до зовнішнім водостічних трубах. Такий водовідведення - найбільш популярний і цікавий, але також і більш трудомісткий, у порівнянні з неорганізованним, спосіб видалення опадів з покрівельного покриття. Його утворює водосток. Для помірних широт з середньою кількістю випадіння опадів організований водовідвід, встановлений по периметру будівлі, - найкращий варіант. При цьому не можна сказати, що жолоби та водостічні труби псують зовнішній вигляд будинку. Навпаки, підібрані зі смаком, вони надають дому якусь завершеність і пожвавлюють його, наділяючи будинок затишком та ознаками того, що він живе.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

BUD MAT УКРАЇНА, ПП

Україна, Львівська область
Львів, Патона вул. , 22

Пакет Стандарт

АВИКС-МЕТАЛ

Україна, Луганська область
Луганськ,

Пакет Стандарт

АЛЬБАТРОС

Україна, Луганська область
Луганськ,

Пакет Стандарт

АРБЕТОН

Україна, Київська область
Київ, вул. Колекторна, 40А

Пакет Стандарт

АРСЕНАЛ-ПРОФІЛ, ТОВ

Україна, Донецька область
Донецьк, проспект Ілліча, 89, офіс 304

Пакет Стандарт

АРТЕН

Україна, Київська область
Київ, вул. Жмерінськая, 11/1, офіси 31, 32

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Водостічні системи" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Подкровельние плівки

Пенетрон

Пенетрон

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця

Дзеркальні Підвісна стеля

Дзеркальні Підвісна стеля

Цокольна плитка

Мармурова галька

Мармурова галька

Промислові ворота

Промислові ворота

Гіпсокартон

Гіпсокартон

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"