Виноград (лат. Vítis) - рід рослин сімейства Виноградова, а також плоди таких рослин, в зрілому вигляді представляють собою солодкі фрукти.

Плоди винограду, а також продукти його переробки володіють цінними лікувальними, смаковими та харчовими якостями.

Цукор у виноградних ягодах міститься в основному у вигляді глюкози. Один кілограм винограду в залежності від сорту, ступеня дозрівання врожаю і його, і умов його вирощування містить до 300 і більше грамів цукру. Крім цього, в ягодах винограду також міститься від 0,5 до 1,4% винної, яблучної та інших органічних кислот, 0,3-0,5% мінеральних речовин, зокрема фосфору, заліза, кальцію та ін, 0,15 -0,9% білкових речовин, 0,3-1% пектинів, а також вітаміни A (каротин), B1 (аневрін), B2 (рибофлавін), С (аскорбінова кислота), В6 (адермін), і Р (цитрини) .

Сік винограду містить велику кількість глюкози, фруктози, які легко засвоюються організмом, катіонів калію, органічних кислот, мікроелементів. Калорійний 70 - 150 ккал/100 р. і дуже корисний продукт.

Виноград їдять свіжим або сушать, перетворюючи його в ізюм (насінний виноград) або кишмиш. Виноград використовується у виробництві вина. Також з винограду готують компоти, соки, маринади і т. д. Використовують в декоративних цілях. Існує багато сортів і гібридів винограду, також існує виноград без насіння - кишмиш і корінкі.

Ягоди солодких сортів винограду протипоказані хворим на цукровий діабет, при гострій дизентерії, поносах і гіпертонічної хвороби. Поєднання винограду з молоком, огірками, динею, жирною їжею, мінеральними водами, рибою, пивом часто викликає розлад шлунка.

Мускату - група сортів винограду з сильним характерним ( «мускатним») ароматом ягоди, що нагадує мускус.
Рислінг - білий сорт винограду, а також сорт вина, що виготовляються з нього.
Фетяска - технічний сорт винограду і вино з цього сорту.
Ізабелла - американський сорт винограду, ягоди чорні, зі слизової м'якоттю і специфічним запахом, достигають пізно, споживаються свіжими; використовуються у виноробстві. Останнім часом, у зв'язку з підвищеним вмістом метанолу в винах, зроблених з даного сорту, заборонений до використання в комерційному виноробстві в США і країнах Євросоюзу.

Зараз у світі налічується понад 8000 сортів.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

АЛУШТА, ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ДП

Україна, АР Крим
Алушта, провулок Іванова, 3

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Виноград" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Пельмені

Пельмені

Молоко

Молоко

Соус

Соус

Настоянка

Настоянка

Печиво

Печиво

Сухарі

Сухарі

Кетчуп

Кетчуп

Вафлі

Вафлі

Яловичина

Яловичина


© 2006-2022 ЧП "Современные Технологические Системы"