Вершки

Сливки - молочний продукт, що отримується з незбираного молока шляхом сепарації жирової фракції. Для споживання в свіжому вигляді вершки випускають в продажу, як правило, пастеризовані з вмістом жиру 10-20% (звичайні) і 35% (жирні). У продажу є також консервовані і сухі вершки, спосіб вживання яких зазначений на етикетці. Завдяки високому вмісту жиру вершки є дуже поживним продуктом. Вони містять також 3,5% білків, 4,3% вуглеводів, мінеральні солі і вітаміни (A, E, B1, B2, C, PP та ін).

Сливки широко застосовуються в лікувальному харчуванні.

Їх використовують для виготовлення сметани і масла, а також приготування різноманітних кулінарних виробів. Вершки входять в рецептуру деяких супів-пюре, соусів, солодких страв і кондитерських виробів. Жирні вершки легко і швидко взбіваются в густу піну і використовуються переважно для приготування солодких страв і кондитерських виробів. Вершки 20% жирності вживають з кавою, тому їх називають «кавовими».

Рослинні вершки

В харчовій промисловості застосовуються володіють великим терміном зберігання «рослинні вершки» - замінник натуральних вершків, що отримується з рослинних жирів (найчастіше використовують кокосова, пальмова, або пальмоядровое масло). До складу суміші, тем не менее, входять і молочні білки (головним чином казеінат натрію), що дають смак, колір і аромат натуральних вершків. До складу «рослинних вершків» входять також регулятори кислотності, стабілізатори, емульгатори, ароматизатори та барвники.

Діетолог Світлана Фус у статті, опублікованій газетою «Новини України» стверджує: «З медичної точки зору, "рослинні вершки" - це трансізомерние жирні кислоти, дуже погано засвоювані організмом. Продукти, що містять їх, тобто переважна більшість промислових тортів, тістечок і солодощів не рекомендується вживати, так як трансізомери є канцерогенами. »

Знайти "Вершки" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Круасани

Круасани

Овочі

Овочі

Сосиски

Сосиски

Пряник

Пряник

Повидло

Повидло

Ізюм

Ізюм

Крекер

Крекер

Маргарин

Маргарин

Оцет

Оцет


© 2006-2021 ЧП "Современные Технологические Системы"