Бензопила
мітки

техніка

Бензопила, або мотопіла - ручна ланцюгова пила, постачання двигуном внутрішнього згорання.

Бензопила приводиться в дію двотактних бензиновим двигуном внутрішнього згоряння, з'єднаним через систему передачі (редуктор) з пильно ланцюгом. Замкнута втулочно-роликовий ланцюг рухається по направляючої шині і несе пильних зуби. Бензопила має механізм автоматичного зчеплення, що працює по відцентровими принципом, завдяки якому на холостих обертах ланцюг нерухомо і безпечна. У випадку, якщо навантаження на двигун при пилении перевищує допустиму (наприклад, ланцюг заклинило), то автоматичне зчеплення розірве (або послабить до припустимого рівня) передаточних момент на шину, і двигун не заглохнет. Сучасні бензопилы також мають механізм гальма, який відразу зупиняє ланцюг при відскоку шини в сторону пільщіка, обриві ланцюга та інших аварійних ситуаціях.

У деяких моделей шина кріпиться до редуктора таким чином, що дозволяє її фіксувати в горизонтальному або вертикальному положенні, що дає можливість здійснювати пропилен, відповідно, в горизонтальній або вертикальній площині. Багато моделей бензопилы, особливо з самого початку призначені для використання під час валки лісу, мають можливість підключення виносного гідроустройства (так званого «гідрокліна»), що представляє із себе виконавчий гідромеханізм. Нагнітання робочої рідини (масла) у гідромеханізм здійснюється бензопилою.

Широко поширені ланцюгові пилки з електричним двигуном, причому наприклад долбежнік (ручний інструмент для вибірки глухих вузьких і глибоких гнізд) буває тільки з електроприводом.

Побутові пили - самі примітивні. До їх допомоги, як правило, вдаються від випадку до випадку, наприклад коли треба заготовити дрова для каміна. Функціональні здібності таких пив мінімальні. Вони розраховані в середньому на 20 годин експлуатації в місяць (близько 40 хвилин на день), а їх невисока потужність компенсується легкою вагою і зручністю в зверненні.

Напівпрофесійні моделі виконують будь-які роботи - від ремонтно-будівельних до валки дерев. Єдиний їх недолік - неможливість використання по 8-10 годин на добу протягом тривалого періоду. Нерідко вони служать сучкорезамі на лесоповале.

Професійні пилки володіють високою потужністю (як правило, більш 2,5 кВт) і характеризуються широким спектром функцій. Їх застосовують в основному в якості вальних пив, вони можуть без втоми трудитися весь рік по 10-16 годин на добу. Головна ж особливість професійного інструменту - 8 годин роботи без перерви. Такі пилки виготовляють з міцних і зносостійких матеріалів, а їх ресурс коливається в межах 1300-2000 мотогодин (у побутових моделей цей показник в 2-3 рази нижче).

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

ІНКАП, ТОВ

Україна, Харьківська область
Харків, пер. Юрьевскій, 10

Пакет Стандарт

АГРОФІРМА АНІС

Україна, Луганська область
Луганськ, Червона площа, 1

Пакет Стандарт

БУДПОСТАЧ, ЧП

Україна, Київська область
Київ, проспект Возз'єднання, 7- а, офіс 318

Пакет Стандарт

БУДПОСТАЧ ЛУГАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО, ПП

Україна, Луганська область
Ворошиловград, Комарова кв. , 11 б

Пакет Стандарт

БУДПОСТАЧ ЛЬВІВСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВ, ПП

Україна, Львівська область
Львів, вул . Смаль- cтоцкого, 1

Пакет Стандарт

БУДПОСТАЧ ХАРКІВСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО, ПП

Україна, Харьківська область
Харків, вул. Б. Хмельницького, 12- а, кімната 48

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Бензопила" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Пылесос

Пылесос

Стиральная машина

Стиральная машина

Электростанции дизельные

Электростанции дизельные

Кондиционер

Кондиционер

Копировальный аппарат (ксерокс)

Копировальный аппарат (ксерокс)

Мотокоса

Мотокоса

Водонагреватель

Водонагреватель

Мясорубка

Мясорубка

Лодочный мотор

Лодочный мотор


© 2006-2022 ЧП "Современные Технологические Системы"