Алюмінієві Реечние стелі 84 мм застосовуються як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт.

Неперевершену якість багатошарового покриття, різноманіття колірних і фактурних рішень дозволить вписати стеля в будь-який стиль і дизайн приміщення.

Всі панелі виготовлені з алюмінієвої стрічки товщиною 0,3 мм - 0,5 мм
Плоскость стелі, яку можна виконати за допомогою системи реечного стелі може бути не тільки рівним, але й кріволінейной, створеної з панелей спеціальним чином ізогнутих. У площині стелі можна також створювати різноманітні малюнки, поєднуючи панелі під різними кутами як у горизонтальній, так і вертикальній площинах, в різних рівнях, а також встановлювати їх радіально расходящіміся.

Реечние алюмінієві стелі одержали широке поширення і застосування в громадських будівлях, на промислових об'єктах, об'єктах транспорту, а також у лікувально-профілактичних та загальноосвітніх закладах.

Переваги алюмінієвих підвісних стель:

* міцності і довговічності. Алюмінієві підвісні стелі відрізняються стійкістю до ушкоджень при демонтаж і при проведенні вологого прибирання.
* ОРІГІНАЛЬНОСТЬ. Великий вибір моделей і кольорів підвісних стель дозволяє реалізовувати різні дизайнерські проекти.
* ЗВУКОПОГЛОЩЕНІЕ. Виготовлення перфорованих панелей з звукопоглощающей підкладкою дозволяє поліпшити акустичні властивості приміщень.
* ОГНЕСТОЙКОСТЬ. Стеля підвісний алюмінієвий шестеренчаста рейка виготовляється з негорючих матеріалів. Це дозволяє використовувати шестеренчаста рейка стеля там, де пред'являються підвищені вимоги до пожаробезопасності: сходові клітини, шляхи евакуації, ліфтові холи, технічні приміщення і т.д.
* ВЛАГОСТОЙКОСТЬ. алюмінієві стелі можуть використовуватися в приміщеннях з відносною вологістю до 100%: басейни, ванні кімнати, кухні, вестибюлі, т. е скрізь, де традиційні будівельні матеріали швидко приходять в непридатність.
* ОСВІТЛЕННЯ. Підвищений коефіцієнт светоотраженія річкового алюмінієвого стелі поліпшує освітленість приміщень при природному освітленні. Простота монтажу світильників в алюмінієвому реечном стелі дозволяє встановлювати їх практично в будь-якому місці, домагаючись необхідної освітленості. За рахунок гарного светоотраженія рейкові алюмінієві підвісні стелі сприяють економії електроенергії, яка використовується для освітлення приміщення.
* ФУНКЦОІНАЛЬНОСТЬ. Підвісний шестеренчаста рейка алюмінієвий стеля дозволяє заховати труби і технічне обладнання, розташоване під перекриттям, залишаючи при цьому легкий доступ до систем комунікації, вентиляції, опалення, кондиціювання, до пожежним датчика та спрінклерам. Алюмінієвий шестеренчаста рейка Підвісна стеля допомагає приховати тріщини, плями та інші дефекти старого стелі.
* ПРОСТОТА МОНТАЖА. Використання підвісного алюмінієвого реечного стелі особливо виправдане при проведенні ремонту, тому що монтаж та демонтаж реечного стелі не передбачає використання рідких будівельних сумішей та сипучих речовин. Це дозволяє зберегти чистоту в приміщенні і скоротити термін виконання роботи.
* ЕКОЛОГІЧНОСТЬ. Алюмінієвий шестеренчаста рейка Підвісна стеля виробляється з екологічно чистих матеріалів. Він не накопичує пил, на ньому не може утворитися грибок або цвіль, в нього не поглинається волога, і, отже, не виникає вологи в приміщенні. У приміщеннях з підвищеними гігієнічних вимог, де потрібні додаткові заходи щодо прибирання та очищення стельових панелей, алюм ╕ н ╕ рейкові стелі можна очищати вологою тканиною або губкою, змоченою у розчині м'якого мила або миючого засобу.

Знайти "Алюмінієві Реечние стелі" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Сходи

Сходи

Фальцевая мідна кровля

Фальцевая мідна кровля

Секційні ворота

Секційні ворота

Жалюзі плиссе

Жалюзі плиссе

Фасадна плитка

Фасадна плитка

Плитка Клінкер

Плитка Клінкер

Паркани з профнастилу

Паркани з профнастилу

Роллетно решітки

Роллетно решітки

Підвіконня

Підвіконня


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"