Алкогольні напої

Алкогольні вироби (спиртні вироби) - вироби, що містять етанол (етиловий спирт, в просторіччі - алкоголь), що одержується з харчового, углеводсодержащего сировини.

Основний спосіб отримання спиртних напоїв - біологічне бродіння . При бродінні, крім етилового спирту, який утворюється ряд інших речовин, собірательно званих сівушнимі маслами, а також легко летких альдегідів та фурфурола. Легкі домішки і сивушних масла володіють високою токсичністю, тому з міцних напоїв їх видаляють за допомогою перегонки (відповідно, перша і остання фракція), очищення активованим вугіллям, проміжним окисленням (наприклад, перманганатом калію) та ін Спиртні напої, які не піддаються перегонки та очищенню (тобто пиво і вино), відрізняються високим вмістом сивушних масел.

У побуті спиртні вироби часто собірательно називають алкоголем. Зловживання спиртними напоями практично завжди призводить до алкоголизму у людей, схильних до нього. Передозування спиртних напоїв при деяких умовах призводить до похмілля і навіть смерті.

Серед алкогольних виробів є вироби з низьким вмістом алкоголю, виготовлені шляхом зброджування цукрово-або крахмалосодержащіх продуктів, і вироби з високим вмістом алкоголю, що виготовляються шляхом перегонки виробів з низьким вмістом алкоголю. Іноді кількість алкоголю у виробах з низьким його вмістом збільшують, додаючи продукти перегонки, особливо часто так роблять у випадку з вином. Серед таких кріплених вин - портвейн і херес.

Пріменяемий процес виготовлення (а також одержуване вміст алкоголю) визначають одержуваний продукт. Для «пивних виробів» застосовується відносно короткий (неповний) процес бродіння і такий же короткий процес витримки (одна-дві тижні), і в результаті вміст алкоголю, як правило, не перевищує 3-8%. «Вино» припускає більш довгий (повний) період бродіння, і відносно тривалий період витримки (місяці або роки, іноді десятиліття), в результаті чого вміст алкоголю складає 7-18%. (Ігристе вино зазвичай виготовляється з додаванням невеликої порції цукру перед бутілірованіем). Продукти перегонки, як правило, не виготовляються з «пивних виробів», і до закінчення перегонки ці вироби не витримує. У більшості перегінних виробів вміст алкоголю становить 40%.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

BARRYMORE

Україна, Київська область
Київ, вул. Богдана Хмельницького, 49

Пакет Стандарт

LAVINIA

Україна, Київська область
Київ, вул. Жілянськая, 59

Пакет Стандарт

NEMIROFF УКРАЇНСЬКА ГОРІЛЧАНА КОМПАНІЯ ДОНЕЦЬКА ФІЛІЯ, ДЧП

Україна, Донецька область
Донецк, Економічна вул. 13/2

Пакет Стандарт

NEMIROFF УКРАЇНСЬКА ГОРІЛЧАНА КОМПАНІЯ, ДЧП

Україна, Вінницька область
Немирів, Горького вул. 31

Пакет Стандарт

PARADIS DU VIN

Україна, Київська область
Київ, вул. Неміровіча-данченко, 14/13

Пакет Стандарт

VINOLIOUB

Україна, Київська область
Київ, вул. Константіновськая, 11

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Алкогольні напої" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Вершкове масло

Вершкове масло

Кокосова стружка

Кокосова стружка

Паштет

Паштет

Шампанське

Шампанське

Ескімо

Ескімо

Бар

Бар

Ліщина велика (фундук)

Ліщина велика (фундук)

Арахіс

Арахіс

Мартіні

Мартіні


© 2006-2021 ЧП "Современные Технологические Системы"