Еврорубероід - назва бітумно-полімерних покрівельних та гідроізоляційних матеріалів наплавлюваних рулонних матеріалів на стеклооснове або поліестера.

При виробництві наплавлюваних еврорубероідов на міцну основу з двох сторін наноситься бітумна або полімерно-бітумна суміш, яка зверху покривається шаром з крупнозерністого грануляту, сланцевих, дрібної слюдяной або піщаної крихти.

Велика товщина готового матеріалу (3 мм і більше) дозволяє істотно знизити кількість шарів покрівлі в порівнянні з рубероідной. Прикріплений він за допомогою пропановой (або інший) пальників шляхом подплавленія нижньої поверхні. І не потрібно ніякого додаткового обладнання для розігріву і подачі гарячих клеящіх мастик, як це потрібно при використанні руберойду. Як наслідок, знижується євроруберойд, укладання м'якої кровлістоімость монтажу і підвищується безпека робіт.
Чим відрізняється Еврорубероід - від традиційного руберойду.

У сучасних еврорубероідних матеріалах в якості основи використовують склополотно, склотканина або поліефірне полотно (поліестер).

Стеклохолст - самий дешевий варіант. Він має міцність, порівнянну з картону, але зовсім не гниє. Склотканина в 3-5 разів міцніше картону та склополотна, не гниє і має тривалий термін служби.

Поліестер так само інше, як і склотканина, але має набагато більший коефіцієнт подовження (більше 40%). Він не гниє і до того ж дозволяє домогтися кращого зчеплення з бітумом, що ще більше підвищує якість покрівлі.

Традиційний євроруберойд на основі покрівельного картону, що просочені бітумом, з нанесеним на обидві сторони полотна тугоплавкім покровним складом.

Для запобігання злипання в рулоні на обидві сторони нанесена пилоподібна або дрібнозерниста посипка. Використовується для нижніх шарів покрівельного килима, рулонної гідроізоляції будівельних конструкцій і для верхнього шару покрівельного килима з захисним шаром з гравію. Прикріплений за допомогою холодних або гарячих бітумних мастик.

Основний критерій якості єврорубероїду - еластичність (при достатній міцності).

Достігается за рахунок модифікування бітумної маси полімером - стирол-бутадієн - стирол (СБС-модифікація). Модифікування забезпечує трещіностойкость (особливо при від'ємних температурах), що є фактором довговічності. Саме якісна бітумно-полімерна маса, нанесена на основу (склополотно, склотканина або поліестерний полотно) має трещіностойкостью, а значить вологостійкість.

Полімерні добавки визначають наступні фізико-механічні властивості єврорубероїду:

високу теплостійкість, стабільність і еластичність при від'ємних температурах, стійкість при істіраніі і сдавліваніі, низьку деформацію при навантаженнях, сумісність з іншими покрівельними матеріалами і бетоном.

Товщина єврорубероїду залежить від кількості бітумно-полімерного в'яжучого на 1 м . Кв.

Якісні показники єврорубероїду:

РУБЕРОІД - водонепроникний при випробуванні під тиском 0001 МПа (0,01 кгс / кв.см) протягом 72 ч. - не з'являються ознаки проникнення води.

РУБЕРОІД - гнучкий при випробуванні на брусі радіусом 25 мм при температурі +5 ° С - не з'являються тріщини на лицьовій поверхні.

Рулони мають рівні торців, максимальна висота виступів 15 мм.

Покрівельні роботи з використанням руберойду виробляються при температурі не нижче + 10 ° С

Розривна сила при розтягу, не менше 274 (28) Н ( кгс)

Теплостійкість руберойду + 80 ° С

Як такої бітум має температуру розм'якшення 40-50 оС, що неприпустимо мало. Тому для сучасних покрівельних матеріалів використовується окислений бітум. Процес окислення забезпечує більш високий (85-90 оС) рівень теплостойкості кінцевого продукту. При цьому, правда, знижується морозостійкість - матеріал трескается на згин вже при температурі 0 оС. Крім того, після нанесення на основу процес окислення бітуму не припиняється. Матеріали на його основі, будучи вкладеними на дах, з часом, окисляються навіть при звичайних температурах, що призводить до старіння матеріалу.

Щоб уникнути недоліків, притаманних окисленого бітуму, його не окісляют, а додають в нього спеціальні речовини , Такі, як атактіческій поліпропілен (АПП) та стирол-бутадієн-стирол (СБС). Це дозволяє досягти дуже хороших фізико-механічних характеристик в поєднанні з великою довговічністю (15-25 років).

АПП-модифікатор забезпечує високу гнучкість і теплостійкість. Крім розширення робочого діапазону температур додавання АПП робить бітум стійким до ультрафіолетового випромінювання.

Матеріал з добавками СБС має більш високу морозостійкість та еластичність.

Більшість виробників в Україні мають коштів для встановлення сучасного технологічного обладнання та придбання якісного полімеру.

Обладнання і технології, що застосовуються при виготовленні єврорубероїду, мають вирішальні значення.
Оскільки неповна размешіваніе (відсутність повноцінних хімічних зв'язків) полімер-бітуму в поєднанні з обмеженою кількістю і низькою якістю полімеру призводить до вельми посереднім характеристикам і відносній недолговечності єврорубероїду. Тобто «свіжий» матеріал має більш-менш прийнятні показники, але процеси старіння в ньому протікають значно швидше: вже через рік він втрачає всі початкові властивості та покрівля починає протікати.

Сьогодні кожен сам вирішує закуповувати матеріали європейських виробників, які, будучи безперечно якісними, мають надзвичайно високі ціни.

Звичайно, матеріали з полімерними добавками дорожче, ніж руберойд. Але якщо врахувати простоту застосування, високі експлуатаційні характеристики і довговічність, то виявиться, що готова кровля обійдеться навіть дешевше. І статистика європейських країн переконливо це доводить: євроруберойд застосовується там в 90% випадків.

Бітумно-полімерні матеріали здобувають все більшу популярність і на ринку в Україні.

Вибір покрівлі з єврорубероїду .

Багаторічні дослідження підтверджують, що якість покрівлі визначається не стільки застосовуваних матеріалом, скільки конструкцією покрівельного покриття та рівнем ви-полненія робіт будівельними організаціями.

Багато виробників сучасних покрівельних бітумно-полімерних матеріалів досягли високої якості та дол-говечності що випускаються матеріалів, але деякі будів-телі практично не звертають увагу на існуючі нові сучасні технології та технічні рішення по покрівлі, а також на забезпечення їх ефективним професійної покрівельним обладнанням. Іншими словами, розви-тіе отримують більше покрівельні матеріали, ніж техно-логіі. Тому багатьма провідними операторами ринку про-водиться ще й просвітницька робота, спрямована в першу чергу на правильне застосування пропонованих мате-ріалів. Поступово у вітчизняному будівництві відбуваються якісні зміни: удосконалюються не тільки покрівельні матеріали, але й технології, засоби механізації та методи організації робіт.

При всьому різноманітті бітумосодержащіх рулонних ма-ріалів для плоскої покрівлі (від рубероідов до бітумно - по-лімерних мембран) фахівці радять застосовувати бітумно-полімерні наплавлюваних матеріали на негніющей основі, так як характеристики їх забезпечують термін служби-б покрівель понад 15-20 років.

При цьому необхідно звертати увагу на ряд важливих моментів при влаштуванні покрівлі.

• Пароізоляціонний шар повинен виконуватися з довго-вічних паронепроникливих матеріалів, надійно предотв-ращающіх потрапляння парів води з приміщення в утеплі-тель і стяжку. Накопичення вологи в утеплювач призводить до погіршення його теплоізоляційних властивостей, накопиченню
конденсату.

• Утеплювач повинен мати необхідну розрахункову тол-щіну. Недолік товщини утеплювача буде призводити кпромерзанію покрівлі взимку, накопиченню конденсату, протеч-кам його у внутрішні приміщення, появі цвілі, біль-шім теплопотерям.

• Виравнівающая стяжка повинна виконуватися з дотриман-деніем ухилів, без утворення місць застою води. Мінімально рекомендований ухил для сучасних рулонних бітумно-полімерних наплавлюваних матеріалів 2%. Це визна-деляется товщиною сучасних матеріалів, що створюють в
місці нахлеста сусідніх полотніщ підвищення рівня покрівлі до 3-5 мм.

• При влаштуванні водоізоляційного килима необхідно передбачити можливості просушування підпокрівельного простору (щоб уникнути накопичення вологи в утеплі-теле-і появи здуття на поверхні покрівельного покриття). Для цього застосовується метод часткового кріплення водоізоляційного килима до основи. Бітумно-полімерні матеріали не рекомендується наклеювати горелочнимі уст-ройствамі, так як перегрів часто призводить до руйнування поверхні цих матеріалів і скорочує термін служби в 2-3 рази.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

ЄВРОДАХ ЕЛІТ, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, вул. Костянтинівська, 73

Пакет Стандарт

ІНПРОМЕКС, ТОВ

Україна, Івано-Франковська область
Івано-Франківськ, вул. Чорновола 107 А

Пакет Стандарт

АВІСТА, ТОВ

Україна, Луганська область
Луганськ, Дзержінського вул. , 52, оф. 35

Пакет Стандарт

АЛЬЯНС, МЕТАЛЛОБАЗА

Україна, Кіровоградська область
Кіровоград, вул. Терешкової, 166 (склад, завод ЖБІ)

Пакет Стандарт

БІЗНЕС К І Т, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Чорноморська вул. , 3

Пакет Стандарт

ЗУБК

Україна, Львівська область
Львів, вул. Чигирінськая, 42

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Євроруберойд" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Металевий паркан. Кований паркан.

Металевий паркан. Кований паркан.

Рулонні жалюзі

Рулонні жалюзі

Опори для скамеек

Опори для скамеек

Мармурова галька

Мармурова галька

Крокви

Крокви

Thomsit UK 400

Thomsit UK 400

Рустам торцевий

Рустам торцевий

Сходи

Сходи

Фальцевая мідна кровля

Фальцевая мідна кровля


© 2006-2022 ЧП "Современные Технологические Системы"