Гість | Увійти | Реєстрація
головна організації товари та послуги оголошення міста та країни курси валют новини сайти пакети послуг реклама на сайті

Закрити
Закрити
Logo

Бізнес довідник

spravochnik.biz.ua


Товари та послуги / Сендвіч-панель

мітки

будівельні матеріали , будівництво , матеріали

Сендвіч-панель (англ. sandwich - багатошаровий бутерброд) - будівельний матеріал, що має тришарову структуру, що складається з двох металевих листів і шару утеплювача між ними. Всі деталі сендвіч-панелей склеюються між собою за допомогою гарячого пресування. У залежності від призначення виділяються покрівельні та стінові панелі.

Утеплювач

Як утеплювач використовується такі матеріали: мінеральна вата (базальтове волокно), пінополіуретан, пінополістирол або скловолокно. Також існують панелі на основі утеплювача з пенополіізоціанутара. Але на сьогоднішній день даний продукт є маловідомим.

Мінеральна вата. Один з найбільш затребуваних в даний час утеплювачів для сендвіч-панелей. Базальтове волокно виробляється з силікатних розплавів гірських порід, шлаків або їх поєднань. Як правило, панелі з мінватою актуальні при зведенні нескладних по конструкції будівель, ремонт яких при виникненні необхідності буде проведено дуже швидко. Мінеральна вата цінна тим, що не підтримує відкритого горіння; вона забезпечує відмінні показники тепло-і звукоізоляції, стійко переносить температурні коливання, вплив агресивних речовин.

Пінополіуретан (ППУ) має комірчасту структуру. Його відрізняє унікальне поєднання легкості і міцності. Довговічність експлуатації ППУ не залежить від рівня вологості навколишнього середовища. Панелі з пінополіуретаном забезпечують високий рівень гідро-та теплоізоляції. ППУ не реагує на вплив цвілі та інших несприятливих біологічних факторів; відноситься до категорії незгораємих матеріалів.

Пінополістирол малий по вазі матеріал, що має комірчасту структуру. Це екологічно чистий утеплювач, який широко використовується при будівництві цехів, складських приміщень, торгових павільйонів, холодильних камер і так далі. Сендвіч-панелі з пінополістиролом монтуються / демонтуються в короткі терміни.

Скловолокно є специфічним матеріалом, виробленим з найтонших скляних ниток. Панелі зі скловолокном, перш за все, затребувані завдяки своїм звукопоглинальним властивостями. За загальним характеристикам скловолокно схоже з базальтовими волокнами. Воно негорючий, екологічне, зручний під час перевезення і монтажу. Відзначається хороша стійкість до впливу хімічних речовин. Сендвіч-панелі з скловолокна не можна використовувати при температурі понад 400 ° C.

Покриття

Зовнішні шари сендвіч-панелей виготовляються з оцинкованого металу. Поверх нього може бути нанесено додаткове покриття. Саме зовнішній шар багато в чому пояснює ті чи інші властивості кінцевого продукту.

Основні матеріали, що використовуються як покриття для панелей типу сендвіч: оцинкована сталь, алюцинк, гіпсокартон, пластізол, полідіфторіонад, поліестер, пурал.

Оцинкована сталь надійно захищає поверхню від корозії. Довговічність конструкції прямо пропорційна товщині шару цинку. Покриття характеризується простотою в обігу.

Алюцинк - це сплав алюмінію і цинку, запатентований американською компанією Bethlehem Steel. Точний склад речовини: 55% алюмінію, 43,4% цинку, 1,6% кремнію. Покриття відбиває ультрафіолетове випромінювання. Панелі з таким верхнім шаром можуть експлуатуватися при температурі до + 315 ° C.

Гіпсокартон являє собою матеріал з двох листів будівельного картону з серцевиною у вигляді гіпсу. Це легке і абсолютно безпечне покриття для панелей; актуально для використання при обробці житлових приміщень.

Пластизол - це модифікований за допомогою пластифікаторів полівінілхлорид. З причини підвищеної щільності покриття зберігає свої експлуатаційні властивості навіть у несприятливих умовах навколишнього середовища. Пластизол добре переносить механічний вплив. Підходить як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки.

Полідіфторіонад (PVF2) - це склад, що формується з 80% пластізола і 20% акрилу. Шар полідіфторіонада надійно захищає матеріал від шкідливого впливу перепадів температур, ультрафіолету, корозії.

Поліестер виробляється з поліефірів, має волокнисту структуру. Добре переносить навіть регулярне дію високих температур. Покриття на основі поліестеру не вигорає, адекватно сприймає механічний вплив.

Пурал є речовиною, яка виходить з модифікованого поліамідом поліуретану. Захищає поверхню від корозії, вигоряння, руйнування під дією перепаду температур. Використовується як всередині, так і зовні будівлі.

Колір сендвіч-панелей

Гамма відтінків для оформлення панелей визначається з міжнародних кольоровим каталогами RR (RaColor - 22 основних кольори) і RAL (RAL 841 GL - 202 кольору, RAL 840 HR - 17 кольорів). При виборі кольору враховується його здатність до светопоглощенію / світловідображенню, тому що в сукупності з характеристиками навколишнього середовища ця умова буде багато в чому визначати загальний термін служби будівлі.

Переваги матеріалу

Недоліки матеріалу

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

ДЖУРІС, ПРЕДСТАВНИЦТВО УКРХИМ, ТОВ

Росія, Московька область
Москва, вул. Верхня красносельськая, 10/2

Переглядів: -

Пакет Стандарт

ЛУГПРОМХОЛОД, ТОВ

Україна, Луганська область
Луганськ, 8 березня кв. 14в

Переглядів: -

Пакет Стандарт

СТІРОЛПАК, ЗАТ

Україна, Донецька область
Горловка, Горлівській Дивізії вул. 10

Переглядів: -

Пакет Стандарт

УКРХИМ, ТОВ

Україна, Луганська область
Луганськ, вул. Лінева, 98а

Переглядів: -

Пакет Стандарт

УКРХИМ, ТОВ

Україна, Донецька область
Донецьк, вул. 50 річчя СРСР, 153

Переглядів: -

Пакет Стандарт

УКРХИМ, ВІННИЦЬКИЙ ФІЛІАЛ, ТОВ

Україна, Вінницька область
Вінниця,

Переглядів: -

Пакет Стандарт

УКРХИМ, ФІЛІАЛ, ТОВ

Україна, Київська область
Київ,

Переглядів: -

Пакет Стандарт

УКРХИМ, ФІЛІАЛ, ТОВ

Україна, Одеська область
Одеса,

Переглядів: -

Пакет Стандарт

УКРХИМ, ФІЛІАЛ, ТОВ

Україна, Черкаська область
Черкаси,

Переглядів: -

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Сендвіч-панель" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Цегла

Двері

Накладні дверні замки

Кварцит

Керамічний граніт на червоній основі

Жалюзі з електроприводом

Плитка коттофорте

Сувальдние замки

Металевий паркан. Кований паркан.

Реклама

Copyright © 2006-2016 ЧП "Современные Технологические Системы"