Гість | Увійти | Реєстрація
головна організації товари та послуги оголошення міста та країни курси валют новини сайти пакети послуг реклама на сайті

Закрити
Закрити
Logo

Бізнес довідник

spravochnik.biz.ua


Товари та послуги / Полікарбонат

мітки

хімія

Полікарбонат - група термопластів, складні поліефіри вугільної кислоти та двухатомних спиртів загальної формули (-ORO-CO-) n. Найбільше промислове значення мають ароматичні полікарбонату, в першу чергу, полікарбонат на основі Бісфенола А, завдяки доступності бісфенола А, синтезованих конденсація фенолу і ацетону.

Полікарбонат (ПК, PC) володіє комплексом цінних властивостей: прозорістю, високою механічною міцністю, підвищеною стійкістю до ударних навантажень, незначним водопоглинання, високим електричним опором та електричної міцністю, незначними діелектричних втрат в широкому діапазоні частот, високою теплостійкість, вироби з нього зберігають стабільність властивостей і розмірів у широкому інтервалі температур (від -100 до +135 ° С).

переробляють поликарбонат всіма методами, відомими для термопластів. Якість виробів з нього залежить від наявності вологи в переробляємо матеріалі, умов переробки і конструкції виробу.

Перераховані вище властивості полікарбонату зумовили його широке застосування у багатьох галузях промисловості замість кольорових металів, сплавів і силікатного скла. Завдяки високій механічної міцності, поєднаних з малим водопоглинання, а також здатності виробів з нього зберігати стабільні розміри в широкому інтервалі робочих температур, полікарбонат успішно використовується для виготовлення прецизійних деталей, інструментів, електроізоляційних та конструкційних елементів приладів, корпусів електронної та побутової техніки і т.д .

Висока ударна в'язкість в поєднанні з теплостійкість дозволяє використовувати полікарбонат для виготовлення електроустановочні і конструкційних елементів автомобілів, що працюють в жорстких умовах динамічних, механічних і теплових навантажень.

Гарні оптичні властивості ( светопроніцаемость до 89%) зумовили застосування полікарбонату для виготовлення світлотехнічних деталей светофильтров, а висока хімічна стійкість і стійкість до атмосферних явищ - для светорассеівателей ламп різного призначення, в т.ч. експлуатуються на вулиці, і автомобільних фар. Також, полікарбонат широко застосовується в будівництві у вигляді стільникових і монолітних панелей (стільниковий полікарбонат та монолітний полікарбонат).

Біологічна інертність полікарбонату і можливість піддавати вироби з нього стерилізації зробили цей матеріал незамінним для харчової промисловості. З нього виготовляють посуд для продуктів харчування, пляшки різного призначення, деталі машин, переробні харчові продукти (наприклад, шоколадні форми) і т.д.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

МІГ-ПРЕСС, ПП

Україна, Київська область
Київ, Лумумби Патріса вул. , 10, корпус 1

Переглядів: -

Пакет Стандарт

СЕРЖ ФІРМА, ПП

Україна, Київська область
Київ, Гагаріна Юрія пр-т, 27

Переглядів: -

Пакет Стандарт

СМТ-УКРАЇНА, КОМПАНІЯ

Казахстан,
Астана, вул. Бейбітшилік, 47/1

Переглядів: -

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Полікарбонат" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Автохімія

Охолоджуюча рідина

Мастика

Барвники

Пестициди (отрутохімікати)

Мінеральні добрива

Автомобільні масла

Гума

Нітрокрасітелі

Реклама

Copyright © 2006-2016 ЧП "Современные Технологические Системы"