Гість | Увійти | Реєстрація
головна організації товари та послуги оголошення міста та країни курси валют новини сайти пакети послуг реклама на сайті

Закрити
Закрити
Logo

Бізнес довідник

spravochnik.biz.ua


Товари та послуги / Газонокосилка

мітки

техніка

Газонокосилка - пристрій для скошування трави на газонах і невеликих майданчиках.

Всі газонокосилки поділяються на механічні, машини, тріммери.

Найпростіший і недорогий варіант - це механічні , так як в них відсутній двигун. Такі газонокосилки здатні стригти виключно рівні ділянки доглянутих газонів, де немає рослин з твердими стеблами. На різнотрав'я та ділянках з дрібним рельєфом вони марні. Пристрій таких механізмів дуже просте: довгий нерухомих нож в нижній частині машини, ріжучий барабан з вигнутими по спіралі тупими ножами, колеса і пара шестеренок. Такі газонокосилки працюють завдяки мускульной силі людини (коли ви катіте агрегат по галявині, барабан починає обертатися в 4-5 разів швидше, ніж колеса; вигнуті ножі захоплюють траву, притискають до нижнього нерухомому лезо і зрізують). Такі механізми прості в управлінні і мають невеликі-шой вага (8-10 кг), абсолютно без-ни та економічні в експлуатації.

Машинні газонокосилки можуть бути як з електричним, так і з бензиновим двигуна-ЛЕМ . Вони являють собою візок на колеса-ках, у верхній частині якої кріпиться двигун, а в нижч-ній - нож, захищений кожухом (де-кою) ділянках. Кущі, дерева та клумби повинні бути розташовані один від одного не менш ніж у 50 см. машинним газонокосарками можна обробити велику площу, але вони досить гучні. Машинні газонокосарки з електричним двигуном мають потужність від 800 до 2000 Вт. Для газону в чотири сотки цілком достатньо газонокосилки потужністю 800-1000 Вт. Для газону в два рази більшої потрібно агрегат потужністю 1100-1600 Вт. Працювати такі газонокосилки можуть від мережі зі стандартним напругою (але тоді радіус дії обмежується довжиною мережевого шнура) і від акумуляторних батарей.

Машинні газонокосилки з бензиновим двигуном набагато потужніший, ніж електричні, і зручні для обробки великих площ ( особливо якщо немає доступу до електрики). Їх перевага в мобільності: немає залежно ні від шнура, ні від акумулятора. Однак вони важкі і дають вихлопні гази.

До машинним газонокосарками можна віднести і райдера, які возять на собі оператора і нагадують маленький трактор. Їх використовують для обробки дуже великих площ - на садових ділянках такі потужності навряд чи будуть актуальними.

Для кошеня трави в незручних місцях - близько стін будинків, парканів, біля дерев, чагарників, квітників - ідеальним рішенням є тріммери. Щоправда, для догляду за газоном, де трава повинна бути однаковою висоти, вони не підходять, так як підтримувати певну висоту при скошування тріммером фізично важко. Зате вони ідеальні для галявин. Тріммери, як і машинні газонокосарки, бувають і з бензиновим, і з електричним двигуном. Тріммер з бензиновим двигуном (мотокоса) дуже потужний і мобільний, однак важить близько 5-6 кг, шумить і вібрує. Тріммери з електричним двигуном легші (близько 3-4 кг) та тихі. Запускаються простим натисненням кнопки і не забруднюють навколишнє середовище. Правда, товсті стебла бур'янів або просто густу траву ними зрізати набагато важче.

Акумуляторні тріммери мають обмежену потужність в порівнянні з бензиновими і важкі (близько 6-10 кг) у порівнянні з електричними. Підходять для ділянок з невеликими, важкодоступних та віддалених один від одного майданчиками для кошеня. Тріммерамі із вбудованою аккумуля-Торно батареєю за добу можна косити траву приблизно 20-30 хвилин. Інший час іде на підзарядку акумуляторів.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

ІНКАП, ТОВ

Україна, Харьківська область
Харків, пер. Юрьевскій, 10

Переглядів: -

Пакет Стандарт

БУДПОСТАЧ, ЧП

Україна, Київська область
Київ, проспект Возз'єднання, 7- а, офіс 318

Переглядів: -

Пакет Стандарт

БУДПОСТАЧ ЛУГАНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО, ПП

Україна, Луганська область
Ворошиловград, Комарова кв. , 11 б

Переглядів: -

Пакет Стандарт

БУДПОСТАЧ ЛЬВІВСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВ, ПП

Україна, Львівська область
Львів, вул . Смаль- cтоцкого, 1

Переглядів: -

Пакет Стандарт

БУДПОСТАЧ ХАРКІВСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО, ПП

Україна, Харьківська область
Харків, вул. Б. Хмельницького, 12- а, кімната 48

Переглядів: -

Пакет Стандарт

БУДПОСТАЧ ХЕРСОНСЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО, ПП

Україна, Херсонська область
Херсон, вул. Жовтневій Революції, 6

Переглядів: -

Пакет Стандарт

МОТОР СИЧ, ВАТ

Україна, Запорізька область
Запоріжжя, 8 Березня вул. , 15

Переглядів: -

Пакет Стандарт

МОТОР СИЧ, ВАТ

Україна, Київська область
Київ, Довженко вул. 14

Переглядів: -

Пакет Стандарт

УКРАГРОЛЕНД

Україна, Вінницька область
Вінниця, вул. 40-річчя Перемоги, 6-Б, оф. 402

Переглядів: -

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Газонокосилка" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Мотоблоки

Соковижималка

Телевізори

Човнової мотор

Бензопила

Електростанції дизельні

Дуплікатор (різограф)

Водонагрівач

Пральна машина

Реклама

Copyright © 2006-2016 ЧП "Современные Технологические Системы"