Сендвіч-панель (англ. sandwich - багатошаровий бутерброд) - будівельний матеріал, що має тришарову структуру, що складається з двох металевих листів і шару утеплювача між ними. Всі деталі сендвіч-панелей склеюються між собою за допомогою гарячого пресування. У залежності від призначення виділяються покрівельні та стінові панелі.

Утеплювач

Як утеплювач використовується такі матеріали: мінеральна вата (базальтове волокно), пінополіуретан, пінополістирол або скловолокно. Також існують панелі на основі утеплювача з пенополіізоціанутара. Але на сьогоднішній день даний продукт є маловідомим.

Мінеральна вата. Один з найбільш затребуваних в даний час утеплювачів для сендвіч-панелей. Базальтове волокно виробляється з силікатних розплавів гірських порід, шлаків або їх поєднань. Як правило, панелі з мінватою актуальні при зведенні нескладних по конструкції будівель, ремонт яких при виникненні необхідності буде проведено дуже швидко. Мінеральна вата цінна тим, що не підтримує відкритого горіння; вона забезпечує відмінні показники тепло-і звукоізоляції, стійко переносить температурні коливання, вплив агресивних речовин.

Пінополіуретан (ППУ) має комірчасту структуру. Його відрізняє унікальне поєднання легкості і міцності. Довговічність експлуатації ППУ не залежить від рівня вологості навколишнього середовища. Панелі з пінополіуретаном забезпечують високий рівень гідро-та теплоізоляції. ППУ не реагує на вплив цвілі та інших несприятливих біологічних факторів; відноситься до категорії незгораємих матеріалів.

Пінополістирол малий по вазі матеріал, що має комірчасту структуру. Це екологічно чистий утеплювач, який широко використовується при будівництві цехів, складських приміщень, торгових павільйонів, холодильних камер і так далі. Сендвіч-панелі з пінополістиролом монтуються / демонтуються в короткі терміни.

Скловолокно є специфічним матеріалом, виробленим з найтонших скляних ниток. Панелі зі скловолокном, перш за все, затребувані завдяки своїм звукопоглинальним властивостями. За загальним характеристикам скловолокно схоже з базальтовими волокнами. Воно негорючий, екологічне, зручний під час перевезення і монтажу. Відзначається хороша стійкість до впливу хімічних речовин. Сендвіч-панелі з скловолокна не можна використовувати при температурі понад 400 ° C.

Покриття

Зовнішні шари сендвіч-панелей виготовляються з оцинкованого металу. Поверх нього може бути нанесено додаткове покриття. Саме зовнішній шар багато в чому пояснює ті чи інші властивості кінцевого продукту.

Основні матеріали, що використовуються як покриття для панелей типу сендвіч: оцинкована сталь, алюцинк, гіпсокартон, пластізол, полідіфторіонад, поліестер, пурал.

Оцинкована сталь надійно захищає поверхню від корозії. Довговічність конструкції прямо пропорційна товщині шару цинку. Покриття характеризується простотою в обігу.

Алюцинк - це сплав алюмінію і цинку, запатентований американською компанією Bethlehem Steel. Точний склад речовини: 55% алюмінію, 43,4% цинку, 1,6% кремнію. Покриття відбиває ультрафіолетове випромінювання. Панелі з таким верхнім шаром можуть експлуатуватися при температурі до + 315 ° C.

Гіпсокартон являє собою матеріал з двох листів будівельного картону з серцевиною у вигляді гіпсу. Це легке і абсолютно безпечне покриття для панелей; актуально для використання при обробці житлових приміщень.

Пластизол - це модифікований за допомогою пластифікаторів полівінілхлорид. З причини підвищеної щільності покриття зберігає свої експлуатаційні властивості навіть у несприятливих умовах навколишнього середовища. Пластизол добре переносить механічний вплив. Підходить як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки.

Полідіфторіонад (PVF2) - це склад, що формується з 80% пластізола і 20% акрилу. Шар полідіфторіонада надійно захищає матеріал від шкідливого впливу перепадів температур, ультрафіолету, корозії.

Поліестер виробляється з поліефірів, має волокнисту структуру. Добре переносить навіть регулярне дію високих температур. Покриття на основі поліестеру не вигорає, адекватно сприймає механічний вплив.

Пурал є речовиною, яка виходить з модифікованого поліамідом поліуретану. Захищає поверхню від корозії, вигоряння, руйнування під дією перепаду температур. Використовується як всередині, так і зовні будівлі.

Колір сендвіч-панелей

Гамма відтінків для оформлення панелей визначається з міжнародних кольоровим каталогами RR (RaColor - 22 основних кольори) і RAL (RAL 841 GL - 202 кольору, RAL 840 HR - 17 кольорів). При виборі кольору враховується його здатність до светопоглощенію / світловідображенню, тому що в сукупності з характеристиками навколишнього середовища ця умова буде багато в чому визначати загальний термін служби будівлі.

Переваги матеріалу

 • Швидкі терміни зведення або ремонту будівель.
 • Будівництво може проводитися в будь-який час року, практично незалежно від температури.
 • Високі показники теплоізоляції.
 • Екологічність, гігієнічний, безпеку для людини.
 • Відсутність зайвого навантаження на фундамент будівлі.
 • Легкість транспортування.
 • Не потрібна додаткова обробка.
 • Висока звукоізоляція.
 • Можливість використання у сфері харчової промисловості.
 • Відсутність реакції на вплив хімічно агресивних речовин або біологічних факторів (цвіль, грибок).

Недоліки матеріалу

 • Не витримують істотну додаткове навантаження.
 • Висока ймовірність косметичного ушкодження.
 • Промерзання панелей в місцях з'єднання.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

ДЖУРІС, ПРЕДСТАВНИЦТВО УКРХИМ, ТОВ

Росія, Московька область
Москва, вул. Верхня красносельськая, 10/2

Пакет Стандарт

ЛУГПРОМХОЛОД, ТОВ

Україна, Луганська область
Луганськ, 8 березня кв. 14в

Пакет Стандарт

СТІРОЛПАК, ЗАТ

Україна, Донецька область
Горловка, Горлівській Дивізії вул. 10

Пакет Стандарт

УКРХИМ, ТОВ

Україна, Луганська область
Луганськ, вул. Лінева, 98а

Пакет Стандарт

УКРХИМ, ТОВ

Україна, Донецька область
Донецьк, вул. 50 річчя СРСР, 153

Пакет Стандарт

УКРХИМ, ВІННИЦЬКИЙ ФІЛІАЛ, ТОВ

Україна, Вінницька область
Вінниця,

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Сендвіч-панель" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Промислові ворота

Промислові ворота

Ceresit СМ11

Ceresit СМ11

Труби ПВХ

Труби ПВХ

UZIN PE-360

UZIN PE-360

Плитка коттофорте

Плитка коттофорте

Галька китайська

Галька китайська

Вентиляція

Вентиляція

Памятники мозаічние

Памятники мозаічние

Перфоровані натяжні стелі

Перфоровані натяжні стелі


© 2006-2023 ЧП "Современные Технологические Системы"