Гість | Увійти | Реєстрація
головна організації товари та послуги оголошення міста та країни курси валют новини сайти пакети послуг реклама на сайті

Logo

Бізнес довідник

spravochnik.biz.ua


Товари та послуги / Металочерепиця

Металочерепиця

Металлочерепицу винайшли у Фінляндії понад 30 років тому. За роки експлуатації цей покрівельний матеріал прекрасно зарекомендував себе по всій Європі. Вже понад 10 років його постачають в Україну. Завдяки своїм безсумнівною перевагою - привабливий зовнішній вигляд, що імітує натуральну черепицю, порівняльна простота монтажу, прийнятна вартість, - металочерепиця швидко завоювала любов і на сьогоднішній день є найбільш популярним покрівельним матеріалом в Росії. Зараз цей матеріал використовується від Сибіру до Туреччини і від Пріморья до Іспанії, в самих різних кліматичних умовах.

Металочерепиця - це покрівельні листи з оцинкованої сталі товщиною 0,4 мм, 0,5 мм і 0,6 мм з полімерним покриттям. Оцинкована сталь спочатку пассівіруется (покривається спеціальним шаром, що охороняє цинк від окислення), грунтується (тобто наноситься сполучний шар), і далі з лицьової сторони наноситься кольорове полімерне покриття, що не тільки захищає матеріал від природних впливів, але й прикрашає його. Зі зворотної сторони стали також наноситься захисне покриття. Потім листу надають бажаний профіль, то є вичавлюється.

Одна з переваг металочерепиці - багатий вибір кольорів і профілів (малюнка). Самим популярним є малюнок, що імітує натуральну черепицю, тобто у вигляді чешуек або прилеглих один до одного плиток. Можливі й інші варіанти. При виборі кольору майбутньої покрівлі ми рекомендуємо враховувати дизайн будинку, навколишній ландшафт і, головне, якого кольору Ви віддаєте перевагу. Що стосується профілю і покриття, наші співробітники покажуть Вам зразки будь-яких профілів і допоможуть зробити правильний вибір покриття, в залежності від місця розташування Вашого будинку.

Термін служби покрівлі багато в чому залежить від покриття. Ми пропонуємо наступні покриття ПОЛІЕСТР, МАТОВИЙ ПОЛІЕСТР, ПЛАСТІЗОЛ. Ви можете дізнатися у нас докладніше про кожну з цих покриттів, його властивості, технічних особливостях і місцях оптимального використання. Існує оману, що у металочерепиці є один суттєвий недолік - вона посилює шум дощу, гремит при поривах вітру, тобто є своєрідним барабаном. Однак це справедливо лише в разі непрофесійного виконаного монтажу. Професіонали - покрівельники легко вирішують цю проблему. Якість монтажних робіт впливає і на термін служби покрівлі. Слід зазначити, що наша Компанія пропонує своїм клієнтам всі необхідні комплектуючі до металочерепиці. Ми працюємо за принципом «все під ключ», що передбачає розрахунок і поставку матеріалів, монтаж покрівельної системи.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

BUD MAT УКРАЇНА, ПП

Україна, Львівська область
Львів, Патона вул. , 22

Пакет Стандарт

INFO - ПЛЮС, ТОВ

Україна, Луганська область
Луганськ, Деміна вул. , 4

Пакет Стандарт

ЄВРОКРОВЛЯ, ТОВ

Україна, Луганська область
Луганськ, вул. Цимлянськая, 5

Пакет Стандарт

ІНТЕРА, ПП

Україна, Київська область
Київ, Телеги О. вул. 4, оф. 24

Пакет Стандарт

АВІСТА, ТОВ

Україна, Луганська область
Луганськ, Дзержінського вул. , 52, оф. 35

Пакет Стандарт

АВІСТА, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, Стрійська вул. , 4

Пакет Стандарт

АВІСТО-ДНЕПР, ТОВ

Україна, Дніпропетровська область
Дніпропетровськ, Ленінградська вул. , 68, офіс 415

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Металочерепиця" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

KD-System

KD-System

Навісні дверні замки

Навісні дверні замки

Паркет

Паркет

Мансардні вікна

Мансардні вікна

Балки подкранового шляху

Балки подкранового шляху

Пористі підвісні стелі

Пористі підвісні стелі

Сланцевая кровля

Сланцевая кровля

Шифер

Шифер

Шпали шахтні

Шпали шахтні

Реклама

© 2006-2018 ЧП "Современные Технологические Системы"