Гість | Увійти | Реєстрація
головна організації товари та послуги оголошення міста та країни курси валют новини сайти пакети послуг реклама на сайті

Logo

Бізнес довідник

spravochnik.biz.ua


Товари та послуги / Степлер

Степлер

Степлер (англ. stapler, / steɪplə (R) /) - пристрій для оперативного скріплення аркушів металевими скобами. Степлери призначені як для традиційного скріплення в кут і втачку, так і для виготовлення брошур. Степлери можуть бути ручні та електричні, але обмеженням товщини зшивати стопи є характеристики використовуваних скоб. Як правило, використовуються звичайні та файлові скоби довжиною 6 і 8 мм, що дозволяють скріпляти 10-50 аркушів.

Характерною відзнакою степлера є наскрізне скріплення. Скоба проходить через пачку листів наскрізь, а потім її кінці впираються в відхиляють пластину. На поверхні пластини знаходиться пара поглиблень, які відхиляють кінці вдавлюють скоби так, щоб вони загнулось (всередину або назовні). У деяких степлера відхиляються пластина може мати два набору поглиблень і повертатися, забезпечуючи при необхідності загібаніе як всередину, так і назовні.

У задній частині степлера (найближчій до шарніри) може розташовуватися металевий виступ, який застосовується для подцепленія скоб при їх розгинання і извлечении. У цьому випадку степлер може використовуватися і як антістеплер.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

OFFICE LINE, ПП

Україна, Київська область
Київ, Коцюбинського Михайла вул. , 4б офіс 3

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Степлер" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Олівець

Олівець

Стирательная гумка

Стирательная гумка

Швидкозшивач

Швидкозшивач

Блокнот

Блокнот

Скрепки

Скрепки

Ручки

Ручки

Трафарети

Трафарети

Реклама

© 2006-2018 ЧП "Современные Технологические Системы"