Гість | Увійти | Реєстрація
головна організації товари та послуги оголошення міста та країни курси валют новини сайти пакети послуг реклама на сайті

Logo

Бізнес довідник

spravochnik.biz.ua


Товари та послуги / Серветки

Серветки

Серветка (фр. serviette) - шматок Камчатний або бранної тканини прямокутної (рідше іншого) форми, застосовується у побуті та господарстві для видалення різних речовин з поверхом. Їх основною функцією є поглинання бруду та вологи з метою забезпечити чистоту оброблюваної поверхні.

Види серветок

По матеріалу
- Паперові - використовуються в основному в процесі їжі і служать для протирання губ, ротової порожнини від жиру та інших харчових забруднень. Деякі паперові серветки застосовуються також і при побутової прибирання будинку для очищення поверхонь від пилу і бруду.
- Тканевые - виготовляються з різних тканин (бавовни, льону, синтетичних тканин і ін.) Застосовуються в основному для для прибирання поверхонь. Вони відрізняються високою водопоглинання вологи і високою ефективністю.
- Безворсовие - виготовляються з різних матеріалів і піддаються спеціальній обробці, щоб віддалитися ворс з їх поверхні. Застосовуються для протирання оптичних поверхонь - лінз, дзеркал і т. п., а також різних екранів, особливо рідкокристалічних моніторів.
- Серветки з мікроволокна - виготовляються з тканини з розсічені спеціальним хімічним складом мікроволокна. Такі серветки втягують бруд з поверхні точно так само, як природні капіляри втягують воду і поживні речовини.
- Азбестові серветки зараз не застосовуються. Виготовлялися з волокон азбесту. Застосовувалися при їжі. Негорючі, що використовувалося для їх очищення шляхом прокалювання. З історії відомо, що такі серветки використовувалися при дворах близькосхідних монархів. Прості люди не могли дозволити собі ісопльзовать серветки цього типу з-за їх високої вартості.

По області застосування
- Косметичні (гігієнічні) - заздалегідь насичують ароматичними речовинами і служать для тієї ж мети, що і дезодоранти. Повинні зберігатися в герметичній упаковці.
- Протиральна - серветки, заздалегідь насичують яким-небудь несильно розчинником жирів (найчастіше використовується ізопропіловий спирт). Протиральна серветки служать для протирання дверних ручок, клавіатур, комп'ютерних мишей і т. п. Іноді, крім розчинника, містять ще й антістатік. Повинні зберігатися в герметичній упаковці.
- Абразивні для миття посуду - шматки синтетичного (капронові, тефлонові і т. п.) повсті товщиною близько 5 мм. Серветки цього типу дозволяють ефективно видаляти забруднення з металевих, скляних і керамічних поверхонь, не пошкоджуючи їх. Однак деякі типи пластмас після протирання можуть бути зіпсовані. Незважаючи на назву, ніякого абразиву не містять.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

VIVA, ТОВ

Україна, Київська область
Київ, вул. Скляренко, 5

Пакет Стандарт

АКЦЕНТ, ПП

Україна, Донецька область
Донецьк, вул. Рози Люксембург, 15, офіс 24, 1-й поверх

Пакет Стандарт

АПАНАСЕВІЧ О. М., СПД

Україна, АР Крим
Ялта, вул. Стахановская будинок 6 кв. 58

Пакет Стандарт

БІКО, КОМПАНІЯ, ТОВ

Україна, Донецька область
Донецьк, Університетьська 80г

Пакет Стандарт

БІЛОВОЛ С. Г., ПП

Україна, Дніпропетровська область
Дніпропетровськ, пр-кт Правди, 35

Пакет Стандарт

ЕЛЕКТРЕТ-2, ТОВ

Україна, Запорізька область
Запоріжжя, пр. Леніна 166 кімната 229

Пакет Стандарт

ПРОСІСТЕМЗ, OOO

Україна, Київська область
Київ, Магнітогорська 1, корпус 39

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Серветки" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Туалетний папір

Туалетний папір

Реклама

© 2006-2018 ЧП "Современные Технологические Системы"