Гість | Увійти | Реєстрація
головна організації товари та послуги оголошення міста та країни курси валют новини сайти пакети послуг реклама на сайті

Logo

Бізнес довідник

spravochnik.biz.ua


Товари та послуги / Сейф

Сейф
мітки

сейф , безпека

Сейфи - (від англ. Safe, буквально - безпечний, надійний) - міцний несгораемий металевий ящик або шафа для зберігання документів та матеріальних цінностей.

Типи сейфів
За своїми функціями (і, отже, конструкції), сейфи поділяються на:

- вогнестійкі
- взломостойкіе
- і огневзломостойкіе - виробляються набагато рідше.

Сейфи встановлюються в офісах (установах) і приватних будинках. Продавці ділять їх на наступні групи:

- вбудовувані
- меблеві
- Data-сейфи (сейфи для зберігання магнітних носіїв)
- депозитні модулі (сейфи і комірки)
- касові
- переносні бокси (кеш-бокси)
- ключниці, сейфи для ключів
- автомобільні

а також менш вузькоспеціалізовані:

- готельні (різновид меблевих)
- схованки (різновид вбудованих)
- збройові сейфи і шафи
- елітні сейфи (наприклад, дизайнерські сейфи)

Види замків

У сейфах застосовуються наступні види замків:

- ключові (як правило, сувальдние, вони володіють більшою надійністю)
- механічні (з кодової комбінацією)
- електронні

Крім того, зустрічаються більш екзотичні - біометричні, з магнітними ключами, кодовими безконтактними ключами, і так далі.

Взломостойкость

Огнестойкіе сейфи протистояти грабітелю не здатні. Їх завдання - рятувати майно, папери від вогню. Головна характеристика взломостойкіх сейфів називається взломостойкость. Взломостойкость - це стійкість сейфа до взлому; вона встановлюється за результатами випробувань. Чим вона вища - тим вищий клас сейфа (і, як правило, він важче і дорожче). У Росії вона вимірюється в одиницях взломостойкості. Русский стандарт - ГОСТ Р 50862-96 (є паралель до загальноєвропейського). Німецький стандарт - VDMA 24992. Існують і інші стандарти.

Сейфи 5-го класу - вже рівень ювелірів. Сейфи 6-го класу потоковим методом практично не проводяться. Виробники можуть натягають дані тестування, що потрібно враховувати при покупці сейфів російського та азійського виробництва. Наприклад, сейфи "8-го " Гласса, які виробляють в Польщі, за реальним характеристикам можуть виявитися гірше німецьких 5-го класу.

Вогнестійкість

Огнестойкіе сейфи призначені для захисту цінностей від вогню і тільки від вогню. Головна помилка при купівлі огнестойкого сейфа - надія на те, що він зможе захистити і від грабежу (ще в реальності називають "від своїх ") На відміну від взломостойкого сейфа, між стінками його огнестойкого побратима - вогнетривкий бетон, який має мелкопорістую структуру, що й забезпечує його низьку теплопроводімость. Клас вогнестійкості сейфа прямо залежить від товщини бетонного шару. Однак міцнісні характеристики такого бетону, на жаль, невеликі і не можуть забезпечити захист навіть від легкого механічного інструменту. При виборі огнестойкого сейфа можна помітити, що дверцята недостатньо щільно прилягає до корпусу сейфа. Така особливість конструкції не повинна лякати покупця, це нормально і пояснюється тим, що оскільки найбільш важко забезпечити вогнестійкість саме в районі сіней двері, то в якості заходів, що надають необхідні службові властивості, застосовують або так званий тепловий замок (складний притвор, що складається з декількох переходів ) або теплоізолюючих прокладки. При нагріванні бетон, а також теплоізолюючих прокладки розширюються, тим самим забезпечуючи максимально низьку теплопроводімость. У дорогих моделях використовуються і притвор, і теплоізолюючих прокладки. Відповідно до пункту 5.4.1. ГОСТу вогнестійкий сейф повинен бути стійкий до впливу небезпечних факторів пожежі та відповідати одному з шести класів стійкості. За ГОСТом будь-який сейф, який пройшов сертифікацію, повинен забезпечити захист від пожежі протягом як мінімум 60 хвилин. Крім цього, класи вогнестійкості різняться в залежності від об'єктів зберігання: грошові купюри, документи, папери, магнітні диски, стрічки, кіно-і фотоплівка, гнучкі магнітні диски. На відміну від взломостойкіх сейфів, вогнестійкі ніколи не кріпляться до підлоги або стіни, так як це може позначитися на їх характеристики. Виняток становлять сейфи, обладнані спеціальною підставкою.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

SECRET SERVICE, ПФ

Україна, Київська область
Київ, Вал Н. , 13

Пакет Стандарт

SECRET SERVICE, ПП

Україна, Київська область
Київ, Соціалістична вул. , 21/10

Пакет Стандарт

ЄВРОПРОСТІР ПМП

Україна, Тернопільска область
Тернопіль, Бандери Степана пр-т, 33 поверх 1

Пакет Стандарт

ЄВРОСКЛАД

Україна, Київська область
Київ, вул. Боженко, 66

Пакет Стандарт

ЄВТУШЕНКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ, ПП

Україна, Дніпропетровська область
Дніпропетровськ, Суворова вул., 10 офіс 2

Пакет Стандарт

БЛАГОВЕСТ-ІНТЕР, ТОВ

Україна, Дніпропетровська область
Дніпропетровськ, Газети Правда просп. , 35

Пакет Стандарт

ГАЛАТ, ВКФ, ПП

Україна, Луганська область
Луганськ, Красна пл. 2

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Сейф" в каталозі організацій

Реклама

© 2006-2018 ЧП "Современные Технологические Системы"