Гість | Увійти | Реєстрація
головна організації товари та послуги оголошення міста та країни курси валют новини сайти пакети послуг реклама на сайті

Logo

Бізнес довідник

spravochnik.biz.ua


Товари та послуги / Мед

Мед

Мед бджолиний - продукт харчування, який представляє собою частково перевареної в зобі медоносних бджіл (Apis mellifera) нектар. Мед містить 13-20% води, 75-80% вуглеводів (глюкоза, фруктоза, сахароза), вітаміни В1, В2, В6, Е, К, С, провітамін А-каротин, фолієва кислота. Особливий смак і аромат меду, поряд з його корисністю, змушує багатьох людей віддавати перевагу саме мед всім іншим підсолоджувачів.

За походженням натуральний мед може бути квітковий і падевий.

Квітковий мед виробляється бджолами в процесі збирання та переробки нектару, що виділяється нектарнікамі рослин як Цвєткової, так і внецветковимі.

Падевий мед бджоли виробляють, збираючи падь і медвяную росу (солодкі виділення тлі) з листя або стебел рослин. Падевий мед менш цінний, до того ж він не годиться в якості зимового корму для бджіл.

Мед - цінний продукт харчування. По смакових і харчових якостях він відрізняється від інших солодких речовин, у тому числі і від звичайного цукру. У цукрі міститься складний, так званий тростинний (буряковий) цукор (сахароза). Цей цукор погано засвоюється організмом людини, тому в травному органах він спочатку перетворюється в удобоваримой, прості цукру - плодовий (фруктозу) і виноградний (глюкозу), які і всмоктуються стінками кишківника.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

КУМПОСТАЧ

Україна, Київська область
Київ, вул. Новоконстантіновськая, 22/15

Пакет Стандарт

МЕДОК, ФЛП

Україна, Харьківська область
Харків, вул. Чичибабіна, 7а

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Мед" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Макарони

Макарони

Виноград

Виноград

Ковбаса

Ковбаса

Питна вода

Питна вода

Приправи

Приправи

Соус

Соус

Маслини

Маслини

Настоянка

Настоянка

Яйця курячі

Яйця курячі

Реклама

© 2006-2018 ЧП "Современные Технологические Системы"