Гість | Увійти | Реєстрація
головна організації товари та послуги оголошення міста та країни курси валют новини сайти пакети послуг реклама на сайті

Logo

Бізнес довідник

spravochnik.biz.ua


Товари та послуги / Готель

Готель
мітки

послуги

Готель, готель - будинок з мебльовані кімнатами ( «номерами») для тимчасового проживання мандрівників. В залежності від рівня готелю, в них існують додаткові послуги: ресторани, дискотеки, казино, басейни та ін

Зоряна система
Вартість та якість послуг готелю залежить від типу готелю. Завдяки туристичного буму останніх десятиліть XX століття стандарти якості обслуговування повсюдно суттєво зросли. Для того, щоб легше визначити рівень готелю, була введена зоряна система класифікації (від однієї до п'яти зірок). У обшіх рисах така класифікація виглядає наступним чином:
1. Одна зірка - дешева готель з мінімумом послуг (щоденне прибирання номерів не завжди в них входить). Всі номери одного типу.
2. Дві зірки - малобюджетних готель, також з мінімумом послуг, але з обов'язковим щоденної прибиранням номерів. Один-два типи номерів.
3. Три зірки - готель середнього класу зі стандартним набором послуг: щоденне прибирання номерів, санвузол, телевізор, міні-бар або холодильник в кожному номері; на території готелю є пральня для постояльців, басейн, тренажерний зал, бізнес-центр, місце для надаваного готелем сніданку. Деякі з цих послуг можуть бути відсутні, в той же час можуть бути інші. Наявність різних типів номерів (одномісні, двокімнатні, для тих, хто палить, не палять і т. д.).
4. Чотири зірки - готель високого класу, що надають всі вищевказані послуги, а також спеціальні (на кшталт спа, масажів, наявність декількох барів та ресторанів, конференц-залів). Ціни на номери в таких готелях значно вище середніх.
5. П'ять зірок - готель класу люкс. Відрізняються великим набором послуг, особливо ексклюзивних (напр., наявність приватного гольф-клубу, багатокімнатних апартаментів з прислугою). Гостеві приділяється персональне увагу, сприяє врахувати всі його побажання. Ціни на номери в таких готелях досить високі, так само як і на їхні послуги. Як правило, у цю категорію потрапляють усі відомі світові міські та курортні готелі. Незважаючи на різницю систем під «п'ятизіркових готелів» завжди розуміється готель найвищого сервісу. Деякі готелі претендують на 6 або навіть 7 зірок, однак поки що це не ввійшло в повсюдно готельну практику і є скоріше маркетинговим ходом.

Організації, що надають даний товар або послугуПакет Стандарт

7 ВІТРІВ

Україна, Харьківська область
Родзинки, вулиця Ростовський Шлях, 2

Пакет Стандарт

CENTRAL КЛУБ

Україна, Київська область
Ірпень, вул. Ленінградська, 3-А

Пакет Стандарт

ZAKARPATYE HOTEL, ВАТ

Україна,
Ужгород, Кирила і Мефодія пл. , 5

Пакет Стандарт

ЄВРОПА ГОТЕЛЬ, ЗАТ

Україна, Кіровоградська область
Кіровоград, Карла Маркса вул. , 13/16

Пакет Стандарт

ЄКАТЕРИНОСЛАВСЬКИЙ ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС

Україна, Дніпропетровська область
Дніпропетровськ, Дзержинського вул. , 37

Пакет Стандарт

ІМПЕРАТОР ГОТЕЛЬ-РЕСТОРАН ПП ОРІАНДА

Україна, Миколаївська область
Миколаїв, Московська вул., 38

Пакет Стандарт

ІМПРЕССА

Україна, Київська область
Київ, вул. Сагайдачного Петра, 21

Більш докладний список фірм що надає даний товар або послугу Ви можете замовити у нас

e-mail: sts1872@gmail.com

Знайти "Готель" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Психотерапевт

Психотерапевт

Театр

Театр

Хостинг

Хостинг

Типографськи послуги

Типографськи послуги

Ветеренарние послуги

Ветеренарние послуги

Хімчистка

Хімчистка

Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості

Комп'ютерні курси

Комп'ютерні курси

Кадрове агенство

Кадрове агенство

Реклама

© 2006-2018 ЧП "Современные Технологические Системы"