Гість | Увійти | Реєстрація
головна організації товари та послуги оголошення міста та країни курси валют новини сайти пакети послуг реклама на сайті

Logo

Бізнес довідник

spravochnik.biz.ua


Товари та послуги / Блокнот

Блокнот

Блокнот - різновид зошити з торцевих кріпленням листів, в основному за допомогою скрепок або металевої спіралі листи паперу. Блокноти зазвичай невеликого розміру (найчастіше - A5, A6, A7). Блокнот для записів має обкладинку, блок і підкладку (заднік).

Зазвичай для обкладинки використовується щільна папір (250-300 гр) з гладкою або фактурною поверхнею, але може використовуватися дизайнерська папір та ручне декорування. Для подарункового або корпоративного варіанту блокноту можлива розробка спеціального дизайну та використання обкладинки, виготовленої із застосуванням конгревне тиснення або фольгірованія. Всередині зазвичай тонка папір щільністю 80 гр. / кв. м.

Блокноти розрізняються між собою видом скріплення аркушів. Вони можуть бути скріплені з обкладинкою і підкладкою на пружині, на КБС (клейової безшовні скріплення) і з огинає обкладинкою на КБС.

Блокнот зазвичай використовують для тимчасових записів, так як набагато зручніше виривати листи блокнота, ніж будь -небудь інші.

Знайти "Блокнот" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Степлер

Степлер

Стирательная гумка

Стирательная гумка

Ручки

Ручки

Швидкозшивач

Швидкозшивач

Скрепки

Скрепки

Олівець

Олівець

Трафарети

Трафарети

Реклама

© 2006-2018 ЧП "Современные Технологические Системы"