Гість | Увійти | Реєстрація
головна організації товари та послуги оголошення міста та країни курси валют новини сайти пакети послуг реклама на сайті

Logo

Бізнес довідник

spravochnik.biz.ua


Товари та послуги / Акура

Акура

Акура (Acura) - північноамериканське відділення концерну Honda, що спеціалізується на випуску спортивних і представницьких автомобілів. Складальний завод American Honda Motor Co. був відкритий 27 березня 1986 року в Каліфорнії. Найменування Акура з'явилося в 1989 р. і відноситься виключно до престижних моделей Honda, продається в США. Тактико-технічні дані автомобілів марки Акура, як правило, не відрізняються від відповідних параметрів моделей фірми Honda. При цьому назви моделей збігаються. Більша частина моделей здійснюється безпосередньо в Північній Америці (серії TL і CL), а окремі моделі - RL і NSX з-за невисокого попиту ввозяться з Японії. Випуск тільки американських моделей Акура в 1999 р. склав 101,3 тис. од.

Основна відмінність моделей марки Акура від аналогічних автомобілів Honda - спортивний вигляд і більш високий рівень серійної комплектації. Крім цього, Акура представляє в США більш, ніж престижні моделі TL і RL, які Honda не пропонує американцям.

Знайти "Акура" в каталозі організацій


Схожі товари або послуги

Залізничний транспорт

Залізничний транспорт

Skoda Octavia A5

Skoda Octavia A5

Мерседес

Мерседес

Мазда

Мазда

Фольксваген Пассат

Фольксваген Пассат

Хонда

Хонда

Автосигналізація

Автосигналізація

Вантажні автомобілі

Вантажні автомобілі

Миючі засоби для автомобіля

Миючі засоби для автомобіля

Реклама

© 2006-2017 ЧП "Современные Технологические Системы"